Євроінвестбанк профінансує вирішення проблеми зі сміттям у Львові, – віце-прем'єр

12:10 27 січня 2017 р.

Заступник керівника уряду Геннадій Зубко повідомив у телеефірі: «Проект, який у Львова практично відсутній, має бути професійно підготовлений проект для того, щоб, банк зміг би його профінансувати».

Віце-прем'єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко зазначив в ефірі телевізійного «5 каналу», що проблема зі сміттям у Львові – це проблема не одного року, вона накопичувалася роками,  і потрібно було вчасно нею займатись. Він також повідомив, що сьогодні в Україні у співпраці з Європейським інвестиційним банком впроваджується програма розвитку міської інфраструктури України, за якою комунальні підприємства та міста України мають можливість на конкурсних засадах отримати кредитування  проектів модернізації міської інфраструктури.

За словами урядовця, одним з напрямів програми є поводження з твердими побутовими відходами. Віце-прем'єр повідомив, що проектна пропозиція Львова щодо вирішення проблеми зі сміттям також потрапила до проектів, які відібрав банк.

«Попередньо проект оцінюється в 35 мільйонів євро. Але цей проект, який у Львова практично відсутній, має бути професійно підготовлений проект для того, щоб, банк зміг би його профінансувати», – зазначив віце-прем'єр.

Геннадій Зубко повідомив також: «Сьогодні це питання знаходиться в площині прийняття рішення банком. А місту потрібно розробити якісний проект».

Віце-прем'єр наголосив: «Сьогодні є бюджетна децентралізація, яка наповнює місцеві бюджети, і львівському муніципалітету не потрібно чекати, поки ЄІБ надасть кошти. Бюджет розвитку Львова на сьогодні складає один мільярд 800 мільйонів гривень. Для першого етапу вирішення проблеми поводження з побутовими відходами можна було знайти кошти і в місцевому бюджеті. Питання не потрібно виводити в політичну площину. Сфера поводження з побутовими відходами - це компетентність безпосередньо місцевої влади».

Про це повідомили сьогодні, 27 січня, на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

18:47 27 січня 2021 р.

Уперше у Львові хочуть використати кавову гущу проти ожеледиці

У рамках пілотного проекту, у парку «700-річчя Львова» вперше планують використати кавову гущу для боротьби із ожеледицею. Таку ініціативу запропонувала радниця міського голови Львова Ірина Оршак. Вона зазначає, що кавова гуща після використання має абразивні властивості, не лише не шкодить зеленим насадженням, а й може бути їм корисною та не потребує збору після використання.

Рубрика: Ситуації

10:12 27 січня 2021 р.

Поїзд Ужгород – Сянки скоротив маршрут

У зв’язку з виконанням робіт із ремонту об’єктів інфраструктури на дільниці Сянки – Ужгород зазнає тимчасових змін розклад руху приміських поїздів, що курсують у цьому сполученні.

Рубрика: Ситуації

16:37 26 січня 2021 р.

У Львівській області обмежили рух для великогабаритного транспорту

На трасі Ковель-Жовква між с. Тудорковичі – с. Хоробрів Сокальського району Львівської області, у зв’язку із сніговими переметами, для забезпечення роботи снігоочисної техніки обмежено рух для великогабаритного транспорту.

Рубрика: Ситуації

12:24 26 січня 2021 р.

"Компанія Астра" у Львові по 300 годин розглядала скарги на ліфти

З 10 січня 2021 року «Гаряча лінія» міста Львова припинила свою співпрацю з обслуговуючою організацією ПП «Компанія Астра». Причиною такого рішення стала неякісна робота по зверненнях мешканців щодо роботи ліфтів впродовж останніх шести місяців.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу