І освіта, і шлюб, і діти: понад 45% переселенок не будуть відкладати життя до ліпших часів - дослідження (відео)

17:19 9 грудня 2022 р.

Фото до новини

Попри війну, 45% жінок вимушених переселенок у західних областях України вважають, що не варто відкладати на потім важливі життєві рішення, пише DailyLviv.


Відео: Львівський пресклуб

Про це інформує Dailylviv.com.

«Вони вважають, що потрібно жити тут і зараз, пристосовуючись до умов і використовуючи найменші можливості, –  розповіла Мар’яна Гвоздь, дослідниця, доцентка кафедри менеджменту організацій НУ "Львівська політехніка" під час пресконференції у Львівському пресклубі. Цікаво, що серед місцевих мешканок Львівської, Рівненської, Тернопільської та Хмельницької областей ми отримали схожі результати: 43% жінок не відкладають важливі рішення щодо особистого життя. Жінки готові здобувати освіту, виходити заміж і навіть народжувати дітей. Труднощі їх не зупиняють, вони вірять, що все буде добре». 

Найбільша частка жінок ВПО, які брали участь в опитуванні, належить до категорії 26-40 років (42%), друга за чисельністю категорія (27 %) – це жінки віком від 41 до 50 років, переселенки віком 51-60 років становили 13%, жінок пенсійного віку опитано 6% від загальної кількості, найменшу групу склали жінки, віком до 18 років (2%).

Серед місцевих мешканок спостерігається більш рівномірний розподіл: 35 % становлять жінки віком від 26 до 40 років, 24% - місцеві мешканки вікової категорії 41-50 років, жінки пенсійного віку становили 9%, а частка молодих жінок складає 3% - віком до 18 років, та 14% - віком 19-25 років.

Дослідження проводили соціологи ГО «Жіночі перспективи» у межах Програми адвокаційної підтримки внутрішньопереміщених жінок у західні області України. Цю програму підтримує Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF).

Соціологи повідомили, скільки переселенок ймовірно залишиться в західних регіонах України

Попри горе та війну: понад 40% переселенок у західних областях зберігають оптимізм – дослідження (відео)

У Львові презентували програму адвокаційної підтримки для жінок-переселенок у чотирьох областях (відео)

Захист постраждалих осіб у воєнний час від торгівлі людьми, експлуатації чи гендерного насильства

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини