Громадські обговорення щодо сміттєзаводів відбулися на Бродівщині

17:40 5 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

В облдержадміністрації запевнили: «До 13 липня громадські обговорення проведуть ще для семи ділянок».

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 5 липня: «Тривають громадські обговорення щодо будівництва комплексів утилізації, переробки твердих побутових відходів на всіх ділянках, що придатні для розташування об’єктів поводження з твердими побутовими відходами. Зокрема вчора, 4 липня, у приміщенні Бродівської міської ради відбулися громадські слухання щодо будівництва сміттєпереробного заводу на території Бродівського району».

«Інвестор презентував технологічні та фінансові характеристики підприємства з утилізації твердих побутових відходів, ознайомив жителів з можливостями, які дає будівництво сміттєпереробного заводу. Земельна ділянка у Бродах розглядається як одна з ділянок під розміщення комплексу з утилізації твердих побутових відходів», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Громадські обговорення вже провели на дев’яти ділянках. На сьогодні область докладає необхідні зусилля для формування комплексної системи поводження з твердими побутовими відходами, що забезпечить ефективне використання вторинної сировини, відходів, як джерела енергії та створення об’єктів поводження з твердими побутовими відходами безпечних для довкілля», – поінформували також в облдержадміністрації.

«До 13 липня громадські обговорення проведуть ще для семи ділянок. За підсумками обговорення, громада Бродівщини вирішила вислухала усіх інвесторів, які перемогли у конкурсі із вибору інвесторів для будівництва та експлуатації комплексів утилізації (перероблення) твердих побутових відходів у Львівській області. Участь в обговоренні взяли представники профільних департаментів Львівської облдержадміністрації, представники міської та районної влади Бродівщини, депутати, громадські активісти, мешканці міста», – повідомили також сьогодні, 5 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:19 29 листопада 2021 р.

Львівщина є одним із показових регіонів, де робота з подоланням насильства ведеться з особливою завзятістю, - Уляна Дорош

Домашнє насильство та насильство щодо жінок є найпоширенішим порушення прав людини у світі. Від рук кривдників помирає більше жінок ніж тих, хто гинуть внаслідок автокатастроф.

Рубрика: Ситуації

20:32 29 листопада 2021 р.

Кожен з нас може бути тим рушієм, який допоможе розірвати ланцюг насильства, - Марта Чумало

У ці дні акція протидії гендерно зумовленому насильству проходить по всьому світі. Основною ідеєю якої є заклик до подолання такого насильства.

Рубрика: Ситуації

17:01 29 листопада 2021 р.

У Львові через голодну тусу блогерів в День памяті голодоморів закрили Будинок вчених

Сьогодні, 29 листопада, міська комісія ТЕБ і НС, зважаючи на випадок порушення низки карантинних норм та обмежень під час заходу, що відбувся 27 листопада, прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених. Про це повідомив перший заступник міського голови, заступник керівника міської комісії ТЕБ і НС Андрій Москаленко.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу