Громадська рада контролюватиме кошти, спрямовані на вивезення сміття зі Львова

17:00 30 червня 2017 р.

Олег Синютка запевнив: «Запросимо активістів із громад області, представників міської ради із комісії, створеної ухвалою міської ради, а також представників громадської колегії при облдержадміністрації».

У Львівській облдержадміністрації повідомили сьогодні, 30 червня: «Найближчим часом на Львівщині створять громадську раду, яка контролюватиме вивезення твердих побутових відходів зі Львова та кошти, які для цього залучать. За словами голови Львівської облдержадміністрації Олега Синютки, прибирати місто відтепер буде дешевше, аніж минулого року».

Олег Синютка також запевнив: «Навіть за попередніми розрахунками, сума коштів, яку ми запропонували виділити з міського бюджету на вивіз твердих побутових відходів, є меншою, ніж та сума, яка є по факту витрачена містом. Ми вважаємо, що у межах цієї фінансово-господарської діяльності були зловживання, тому хочемо навпаки, позбутися цих зловживань».

Голова облдержадміністрації також пояснив: «Для цього на початку тижня я виступив з ініціативою про створення громадської ради для контролю за вивезенням твердих побутових відходів. До її складу запросимо активістів із громад області, представників міської ради із комісії, створеної ухвалою міської ради, а також представників громадської колегії при облдержадміністрації. Всі обліки використаних коштів та перерахунки будуть доступними для усіх членів громадської ради». 

Про це повідомили сьогодні, 30 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

09:56 21 вересня 2020 р.

Відбивалася сумкою з тортом: у Львові напали на одеситку

Близько 4-ї години ранку мешканка Одеси, яка на кілька днів приїхала до Львова, поверталася з весілля. Вийшовши з автомобіля на вулиці Хуторівка, жінка помітила невідомого, який приховує обличчя. Згодом, він пішов за нею.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу