Гройсман назвав «надзвичайно серйозною» проблему сміттєзвалища Львова

16:30 28 жовтня 2016 р.

Керівник уряду пообіцяв допомагати «тим, хто має устремління і бажання навести лад».

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив сьогодні, 28 жовтня, після візиту на завод з переробки твердих побутових відходів «Cristal» у передмісті Парижа: «В Україні –проблема сміттєзвалищ. І стихійних, і тих, які десятиріччями в містах не упорядковувалася, є величезна – і екологічна, і з усіх сторін, як не подивися. Цю проблему треба вирішувати». 

Прем’єр-міністр навів приклад Грибовицького сміттєзвалища у Львівській області, а відтак – визнав: «Ця проблема є надзвичайно серйозною».

Голова уряду також повідомив, що запросив французьких представників, щоби вони зробили дослідження України щодо потенційних технологій, які можливо упровадити, обсягів необхідного фінансування та потрібних механізмів. Володимир Гройсман  зазначив при цьому: «Нам потрібно залучати ті компанії, які мають досвід, щоб вирішувати цю проблему в Україні».

Прем’єр-міністр також пообіцяв, що уряд буде допомагати містам України вирішувати цю проблему. Але при цьому він наголосив: «Єдине – ми будемо допомагати тим, хто має устремління і бажання навести у цьому питанні лад. Переконаний у тому, що Україна з такими природними ресурсами має отримати можливість бути і в подальшому екологічно чистою, а не ставати територією, де є виклик забрудненості».

А коментуючи огляд заводу з переробки твердих побутових відходів «Cristal», голова уряду зазначив, що на підприємстві здійснюється практично 100% переробка сміття, застосовуючи технологію його  спалювання. Володимир Гройсман зазначив: «Цей досвід є дуже добрий, але він дуже дорогий для України. Тому можливо знаходити інші технології, які можливо використовувати. Такі заводи мають бути у кожному місті України, кожному регіоні і області для того, щоб вирішувати екологічну проблему».

Про це повідомили сьогодні, 28 жовтня, на урядовому порталі.

 

dailylviv.com

До теми

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу