Готовність до зими дорожніх господарств Львівщини перевірятимуть упродовж тижня

19:10 28 вересня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Дорожників спільно інспектуватимуть представники Державтоінспекції, Служби автомобільних доріг, Укртрансінспекції та Львівської облдержадміністрації.

«До п’ятниці, 2 жовтня, підприємства, обов’язком яких є експлуатаційне утримання автомобільних доріг Львівщини, перевірять на готовність до осінньо-зимового періоду 2015-2016 років. Дорожників спільно інспектуватимуть представники Державтоінспекції, Служби автомобільних доріг, Укртрансінспекції та Львівської облдержадміністрації», – повідомили сьогодні, 28 вересня, «Щоденному Львову», в прес-службі  обласної державної адміністрації, де також передали:

«Виконувач обов’язків директора департаменту розвитку інфраструктури, дорожнього господарства та паливно-енергетичного комплексу ОДА Сергій Береза розповів: «Під час перевірки ми першочергово звертатимемо увагу на наявність паливно-мастильних матеріалів та піскосуміші, а також готовність спеціалізованої техніки і персоналу до роботи у цей період. У результаті будуть складені відповідні акти та сформований детальний звіт по кожному дорожньому господарству» 

Зазначимо, що перевірки вже розпочались у відділених районах Львівської області, зокрема у Турківському та Сколівському».

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу