Головний архітектор проекту забудови у Львові представить його у міськраді

16:00 5 вересня 2018 р.


Фото: drive.google.com_5_9_2018

У середу, 5 вересня, о 18.00 у великому сесійному залі Львівської міської ради розпочнеться зустріч з головним архітектором проекту детального плану території у районі вулиць Свєнціцького, Мушака, Дібровної та Івана Франка.

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли, що громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення детального плану території у районі вулиць Свєнціцького, Мушака, Дібровної та Івана Франка розпочалося 23 серпня й триватиме до 17 вересня. У цьому проекті опрацьовано планувальне рішення використання та забудови території орієнтовною площею дев’ять гектарів.

«Замовником цієї містобудівної документації є управління архітектури та урбаністики Департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником – ДІПМ «Містопроект». Пропозиції можна подавати до 17 вересня 2018 року до відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» через Центри надання адміністративних послуг Львова. Відповідальна за організацію розгляду пропозицій – Дзвенислава Челепіс (телефон – 032 297 57 63)», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

14:08 12 квітня 2021 р.

Великдень та День Львова будуть у незвичному форматі, - штаб з протидії коронавірусу

Сьогодні, 12 квітня, відбулось чергове засідання міського штабу з протидії коронавірусу, на якому обговорили питання вакцинації у Львові, проведення найближчих заходів в місті та протокол завтрашнього засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу