Головний архітектор Львова не проти забудови центру міста

10:05 25 квітня 2016 р.

  • 1


Фото: Zaxid.net

Юліан Чаплінський заявив: «Вважаю, що там може будуватись новий об’єм. Це нормально традиція».

Як повідомили сьогодні, 25 квітня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради головний архітектор нашого міста Юліан Чаплінський розповів:

«Місто не буде відкликати містобудівні умови та обмеження щодо будівництва на розі вулиць Стефаника та Чайковського, адже є позитивний висновок інспекції архбудконтролю. Об’єкт знаходиться у приватній власності.

Об’єкт подався на розгляд містобудівних умов та обмежень, маючи погоджене історико-містобудівне обґрунтування листом Мінкульту. Всі об’єкти в історичному ареалі ми виносимо на розгляд містобудівельної ради, щоб це набуло публічності і професіонали могли дійсно зробити певні висновки.

Коли ми розглядали його на містобудівельній раді, то висновок був такий, аби опустити на поверх цей об’єкт, аби він став у висоту сусідніх будинків. Фактично, він мав бути останньою «пломбою» формування історичного кварталу, який не завершили формувати австрійська та польська влада до приходу радянської влади.

У нас не виникало питання реконструкції, оскільки цей будинок не є пам’яткою архітектури. Він комусь подобається, комусь ні. Він був у дуже плачевному стані. В складі його були початі фундаменти гаражів, які були залиті за Польщі, польські архітектори планували в стилі функціоналізму збудувати там зовсім інший новий будинок. 

Сьогодні ми бачили нову реакцію кількох громадських організацій, яким треба було розтлумачити, яка наша позиція. Наша позиція проста – ми видали містобудівні умови після зміни в проекті.

Архітектор Шеремета представляв це на містобудівельній раді. В нас не було думки про те, що хтось підробляв підпис Онищенко. По підпису, який відкликала Лілія Сергіївна, вона сказала, що не підписувала такого висновку.

Це нас привело у подив. Юридичне управління подало це питання у поліцію, щоб відкрити провадження. Наразі судиться Галицька партія з забудовником. 

Місто не відкликає містобудівні умови та обмеження.

Інспекція Архбудконтролю провела позапланову перевірку і визнала містобудівні умови відповідними до чинного законодавства. Ми не можемо відмінювати свої містобудівні умови та обмеження, які ми видали, якщо сама Інспекція визнала їх законними. 

Вважаю, що там може будуватись новий об’єм. Це нормально традиція. Звичайно, що все має бути у правовому полі. За будь-яку будову відповідає, відповідно до нашого законодавства, головний архітектор проекту і забудовник. Ми видаємо вихідні дані на проектування. Це я доніс активістам».

Як інформував «ЩЛ», на вулиці Чайковського у Львові зруйнували паркан забудови.

dailylviv.com

Коментарі(1)

Дмитро

10:20 25 квітня 2016 р.

Відповісти

А що коментувати? Цей архітектор напланував з площею Св. Юра. Тисячі львівян майже рік мучились з доїздом в райони Любінської, Патона та ін. вулиць. А закриття руху для машин пивело до колапсу на вулиці Менцинського, бо всі їдуть на Городоцьку. Там влітку- шалений смог. Оце і є турбота про містян! А цинічний і жорстокий бізнес забудує все, що йому потрібно. Їм нема діла до театру ім, Заньковецької, який просто жахає зовнішнім виглядом.

До теми

16:10 21 лютого 2020 р.

У райадміністраціях Львова розпочався «день відкритих дверей» для учасників АТО та ООС

У п’ятницю, 21 лютого, в районних адміністраціях Львова триватимуть до 17.00 чергові зустрічі у форматі «дня відкритих дверей» для учасників антитерористичної операції та операції об’єднаних сил і родичів полеглих на війні.

Рубрика: Ситуації

15:48 21 лютого 2020 р.

У Львівській ОДА завершили відбір проектів на програми департаменту ЖКГ

У департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА завершився конкурсний відбір проєктів за програмами «Питна вода» на 2012-2020 роки у Львівській області, газифікації населених пунктів Львівської області на 2018-2020 роки, зовнішнього освітлення населених пунктів Львівської області на 2017-2020 роки.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

На Львівщині затримали завантажений деревиною «КамАЗ»

Племінниця Козловського поверне Львову вкрадену ділянку на вулиці Липинського

На Львівщині – 22 мільйонери

У райадміністраціях Львова розпочався «день відкритих дверей» для учасників АТО та ООС

У Львові контролера можна буде впізнати за металевим жетоном

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Професор УКУ пропонує обнулити медійне законодавство

Рубрика: Політика

Державна премія - за плагіат: волонтери - проти

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Дві платіжки за газ

Рубрика: Економіка

Зупинити новий Кодекс про працю

Рубрика: Політика

Всі відео розділу