Головні розпорядники бюджету Львівщини отримали 83,9 млн. гривень

17:45 28 липня 2017 р.

В облдержадміністрації запевнили, що профінансували впродовж тижня, відповідно до замовлень головних розпорядників коштів обласного бюджету, 83,9 млн. гривень.

Про це розповіли сьогодні, 28 липня, у Львівській міськраді, де також поінформували, що, зокрема, 22,3 млн. гривень спрямували на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг, 3,6 млн. гривень на охорону навколишнього природного середовища, 1,8 млн. гривень – на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, 1,4 млн. гривень – на компенсаційні виплати за пільговий проїзд окремих категорій громадян на залізничному та в автомобільному транспортах, 1,2 млн. гривень – на реалізацію програми з міжнародного і транскордонного співробітництва, європейської інтеграції, 1,1 млн. гривень – на фінансову підтримку суб′єктів господарювання агропромислового комплексу шляхом компенсації відсотків за кредитами залученими у банківських установах чи кредитних спілках в національній валюті, 0,6 млн. гривень – на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 1 млн. гривень, розвиток освіти, 0,4 млн. гривень – на заходи з енергозбереження Львівському обласному центру репродуктивного здоров′я, 0,3 млн. гривень – на розвиток лісового господарства, 0,2 млн. гривень – на підвищення конкурентоспроможності, 0,2 млн. гривень – на організацію рятування на водах, 0,1 млн. гривень – на реконструкцію вуличного освітлення в селі Унятичі в Дрогобицькому районі, а 0,1 млн. гривень – на надання одноразової адресної допомоги на оздоровлення дітей рятувальників, які загинули на Грибовицькому сміттєзвалищі. Про це повідомили сьогодні, 28 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

16:13 4 грудня 2021 р.

Блогер з Чернівців вважає себе невинним у раптовій смерті директора Будинку вчених у Львові (відео)

Блогер з Чернівців Олександр Заліско 3 грудня опублікував два відеоролики, де коментує ситуацію навколо смерті директора Будинку вчених у Львові.

Рубрика: Ситуації

14:28 4 грудня 2021 р.

Невакцинованого директора школи на Львівщині відсторонили від посади: він подав до суду

Директор Турківської загальноосвітньої школи, колишній міський голова Турки Геннадій Когут хоче довести у суді, що вакцинація від коронавірусу - добровільна, а не примусова. І прокоментував телевізійний сюжет про нього.

Рубрика: Ситуації

13:47 4 грудня 2021 р.

Пожежа у брюховицькому костелі сталася через зварювальні роботи (фото)

Вчора, 3 грудня, спалахнула пожежа у римо-католицькому храмі святої Терези від Дитятка Ісуса. Її вдалося загасити. Пожежа розпочалася під час час зварювальних робіт, зокрема від займання пінопласту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу