Головні розпорядники бюджету Львівщини отримали 135,2 млн. гривень

17:20 4 серпня 2017 р.

Департамент фінансів облдержадміністрації спрямував а будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг 46,5 млн. гривень.

У Львівській ОДА повідомили сьогодні, 4 серпня: «Департамент фінансів облдержадміністрації профінансував упродовж тижня, відповідно до замовлень головних розпорядників коштів, 135,2 млн. гривень. Зокрема, 46,5 млн. гривень спрямовано на будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг».

«На охорону навколишнього природного середовища скеровано 3,9 млн. гривень, на виконання програми «Питна вода» – 2,5 млн. гривень, на проведення обласного конкурсу мікропроектів місцевого розвитку – 1,1 млн. гривень, на забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа – 0,9 млн. гривень,  на соціальну підтримку окремих категорій громадян – 0,6 млн. гривень, на спортивні майданчики – 0,5 млн. гривень, на надання та виплата одноразової адресної допомоги родинам, родичі яких загинули під час проведення антитерористичної операції – 0,3 млн. гривень», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:17 26 жовтня 2020 р.

На Львівщині членкиня дільничної комісії втратила свідомість

25 жовтня близько 21.00 у селі Глухів Сокальского району представниці однієї з дільничних виборчих комісій Ользі Масловській стало погано під час підрахунку голосів і вона втратила свідомість.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу