Голова Львівської ОДА попросив волонтерів перевірити земельні ділянки для учасників АТО

17:52 30 листопада 2015 р.


Фото: bilahata.net

Станом на 30 листопада в області зареєстровано 8668 заявок від військовослужбовців на отримання земельних ділянок.

«На Львівщині волонтери, які допомагають нашим військовим у протистоянні з російським агресором, перевірять кількість земельних ділянок, виданих учасникам АТО. Відповідну ініціативу висловив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка на апаратній нараді», – повідомили сьогодні, 30 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«Зазначимо, що станом на 30 листопада в області зареєстровано 8668 заявок від військовослужбовців АТО на отримання земельних ділянок, з яких щодо 5839 надано дозволи на розроблення проектів землеустрою. Разом із тим, кількість демобілізованих військових із зони проведення АТО на Львівщині сягає 5800 осіб.

Враховуючи, що число ділянок суттєво перевищує кількість учасників антитерористичної операції, керівник області дав доручення своєму заступникові Андрію Корнату надати громадським та волонтерським організаціям списки осіб, котрі претендують на землю. Олег Синютка підкреслив: «Не може бути так щоб майже шість тисяч демобілізованих отримали вісім тисяч земельних ділянок. Тому тут важливо перевірити законність виділення цих земельних наділів. Ні у кого не повинно бути сумнівів, що хтось, користуючись нагодою, «прихопив» собі землі». 

Додамо, що звернення учасників АТО щодо виділення земельних ділянок розглядаються першочергово. Загалом на території області для них зарезервовано 1346,5 га земель: 331,5 га – для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд, 525 га – для ведення садівництва, 7,6 га – для індивідуального дачного будівництва, 482,3 га – для ведення особистого селянського господарства».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу