«Гарячі лінії» Львова опрацьовують звернення автоматично, – ЛМР

10:00 18 липня 2017 р.


Фото: скріншот зі сторінки на сайті Львівськох міськради

У міськраді запевнили: «Завдяки новому програмному забезпеченню, яке встановили для «Гарячої лінії міста», зателефонувати мешканцям тепер значно простіше, а всі звернення опрацьовують в автоматичному режимі».

У Львівській міськраді повідомили також сьогодні, 18 липня: «Всі комунальні підприємства Львова ввели свої «Гарячі лінії», і це дозволяє приймати звернення від мешканців по кожному району міста окремо та оперативно реагувати на кожне звернення».

Директор департаменту адміністративних послуг ЛМР Валентини Бартошик зазначила: «Всі комунальні підприємства ввели «Гарячі лінії міста», які дозволяють приймати звернення мешканців і, таким чином, оперативно реагувати на звернення. Користування таким сервісом для львівських комунальних підприємств дає можливість формувати довіру у мешканців, адже звернення в комунальне підприємство – це формування довіри до підприємства і забезпечення системності його роботи. Найактивнішими у спілкуванні з мешканцями є ЛКП «Південне» у Франківському районі, «Варшавське» у Шевченківському району, «Айсберг» у Галицькому районв та інші, а також практично усі комунальні підприємства Сихівського району».

Про це повідомили сьогодні, 18 липня, в прес-службі Львівської міськради., де також опублікували номери контактних телефонів львівських комунальних підприємств.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

17:04 1 грудня 2021 р.

1400 укриттів нанесли на інтерактивну карту Львова, щоб рятуватися у надзвичайних ситуаціях (відео)

На Геопорталі Львова створили інтерактивну карту, куди наносять доступні для містян укриття у разі виникнення надзвичайної ситуації. Наразі туди нанесли уже близько 1400 адрес, і ця робота триває.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу