«Fujikura» відкрила виробничу лінію у львівській виправній колонії №30

13:20 26 червня 2017 р.

Триває підготовка до відкриття виробничих ліній у Дрогобицькій виправній колонії №40.

У Львівській облдерж адміністрації повідомили в понеділок, 26 червня, що міністр юстиції України Павло Петренко й голова Львівської ОДА Олег Синютка обговорили сьогодні відкриття компанією «Fujikura» виробничих ліній у виправних колоніях та фестиваль художньої самодіяльної творчості засуджених «Червона калина».  Як повідомив начальник управління Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції Михайло Дзюдзь, майже 400 ув’язнених працюватимуть на виробничих лініях компанії «Fujikura» у виправних колоніях.

За його словами, уже відкрили виробництво у Личаківській виправній колонії  №30. Триває підготовка й до відкриття виробничих ліній у Дрогобицькій виправній колонії №40 та у Збаразькій виправній колонії №63 мінімального рівня безпеки із загальними умовами тримання жінок.  

Михайло Дзюдзь також поінформував, що в суботу, 24 червня, на Рівненщині, в Дубенській виховній колонії відбувся ХXV фестиваль художньої самодіяльної творчості засуджених «Червона калина». Він також розповів: «Цьогоріч тематикою фестивалю стало відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років. У своїх виступах вихованці декламували патріотичні вірші, відтворювали театралізовані сценки подій, які відбувалися на теренах нашої держави, також співали пісні та танцювали».

Крім того, сторони обговорили оптимізацію праці, підвищення заробітних плат у структурах, підпорядкованих міністерству юстиції, та стан реалізації проекту «Шлюб за добу». Павло Петренко зауважив, що за півтора роки послугою «Шлюб за добу» в Україні скористалися 15 тисяч пар, з них розлучилося лише 2-3%.

Міністр юстиції також зустрінеться в межах візиту на Львівщину з колективами Головного територіального управління юстиції у Львівській області, Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації міністерства юстиції, а також дасть прес-конференцію на тему «Реформи у сфері державної виконавчої служби, державної реєстрації, пенітенціарної системи і безкоштовної правової допомоги». Про це повідомили сьогодні, 26 червня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

22:09 4 серпня 2021 р.

Зі Львова до Херсона завтра поїде додатковий потяг, збільшено кількість вагонів на маршруті Київ- Відень

Зважаючи на пікову сезонну популярність маршрутів до курортів під час літніх перевезень, Укрзалізниця призначила додатковий поїзд у південному напрямку та збільшує кількість вагонів на наявних рейсах у західному напрямку.

Рубрика: Ситуації

12:33 4 серпня 2021 р.

Гаряче літо. Аналізи, які бажано здати після відпустки

Розслаблююча атмосфера літньої відпустки прекрасно налаштовує на романтичний лад. Тому багато відпускників, які не мають постійного статевого партнера, заводять короткі та яскраві курортні романи.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу