Фотопастка спрацювала: українські і словацькі прикордонники спільно затримують порушників

09:50 20 вересня 2023 р.

Фото до новини

Прикордонники Чопського загону спільно зі словацькими колегами затримали чотирьох чоловіків, які горами намагалися пробратися з України до Словаччини.

Про це повідомило Західне регіональне управління Держприкордонслужби України-Західний кордон, пише Dailylviv.com.

Рух невідомих у напрямку держрубежу вдалося зафіксувати за допомогою фотопастки на ділянці відділу прикордонної служби «Новоселиця». У район спрацювання камери вислали додаткові наряди з розшуковими собаками. У ході пошукових заходів  військовослужбовці виявили зсув ґрунту і пролаз у загороджувальному паркані поблизу державної межі, тож одразу поінформували прикордонників  Словаччини.

Згодом словацькі правоохоронці повідомили українським колегам, що за інформацією останніх їм вдалося затримати поблизу кордону чотирьох осіб чоловічої статі. Правопорушники мали при паспортні документи громадян України. Вони виявилися жителями Запоріжжя, Харківщини, Рівненщини та Одеси. Чоловіки були знайомі між собою та домовилися разом незаконно перетнути кордон у пошуках кращого життя. Затримані розповіли, що до держрубежу вони рухалися за заздалегідь прокладеним маршрутом, орієнтуючись за онлайн картами.

Наразі встановлюють усі деталі правопорушення.

За 900 м від кордону МАVIC прикордонників вистежив ухилянта (відео)

На західному кордоні затримали 7 ухилянтів, 3 з них - упіймала фотопастка прикордонників

На кордоні з Угорщиною затримали 15 ухилянтів

 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів