Фонд соцстрахування перевів родинам загиблих на Львівщині гірників по 160 тисяч

15:00 6 березня 2017 р.

  • 0

Уряд розширив склад комісії щодо розслідування обвалу на шахті у Львівській області.

Фонд соціального страхування вже провів розрахунки щодо виплат по 160 тисяч гривень сім'ям загиблих унаслідок обвалу на шахті у Львівській області. Про це заявив сьогодні під час прес-конференції віце-прем'єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко.

Урядовець запевнив: «Фонд соціального страхування вже провів розрахунки з точки зору виплати усім сім'ям загиблих у розмірі 160 тисяч безпосередньо на сім'ю, плюс 33 тисячі гривень – те, що стосується утриманців».

За словами Геннадія Зубка, уряд розширив комісію, включивши до її складу представників від трьох міністерств –  юстиції, економічного розвитку і торгівлі, а також енергетики і вугільної промисловості. Частина комісії прибуде на шахту «Степова» у вівторок для того, щоб з'ясувати, чи мають родичі постраждалих і загиблих додаткові потреби у матеріальному забезпеченні.

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, в інформагенції «РБК-Україна». Як інформував «ЩЛ», віце-прем’єр Геннадій Зубко запевнив, що в понеділок, 6 березня, відбудеться засідання урядової комісії з розслідування причин аварії на шахті «Степова» у селі Глухів у Сокальському районі Львівської області.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу