Фіскали розпочали на Львівщині операцію «Урожай» | Новини Львова

Фіскали розпочали на Львівщині операцію «Урожай»

18:00 30 травня 2019 р.

  • 0


Фото: kolomyia.today

Головне управління Державної фіскальної служби України у Львівській області розпочало операцію «Урожай-2019».

Про це повідомили в четвер, 30 травня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Під час операції буде проведено комплекс заходів як профілактичного характеру, так і контрольно-перевіркових щодо повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, громадянами, які є власниками земельних ділянок та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходів».

«Перевірки будуть проводитись з метою упередження схем ухилення від оподаткування, виявлення та реєстрації необлікованих найманих працівників та легалізації їх заробітної плати: виїзди мобільних груп будуть моніторити виробництво продукції на всіх її етапах. Також будуть проводитися рейдові перевірки», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Для проведення перевірок створені спеціальні робочі групи, до складу яких увійшли представники фіскальної служби та інших контролюючих органів області, які, в першу чергу, проводитимуть заслуховування керівників суб’єктів господарювання, встановлюватимуть реальну кількість працівників, задіяних у сільськогосподарських роботах, фактичне використання сільськогосподарських угідь, а також здійснюватимуть перевірки щодо дотримання законодавства при виплаті заробітної плати», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«Що стосується громадян, то слід нагадати, що у разі, якщо в них є у власності земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею понад два гектари та на них вирощується сільськогосподарська продукція, відповідно до Податкового кодексу України дохід від її продажу підлягає оподаткуванню на загальних підставах. Такі доходи відповідно до ПКУ платнику податків слід включити до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного року, в якому ці доходи отримані, а також сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

«У разі отримання доходів від здавання в оренду (суборенду, емфітевзис) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю іншій фізичній особі – орендарю, яка не є податковим агентом (самозайнятою особою), орендодавцю (громадянину) слід їх включити у податкові зобов’язання за результатами року в річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір з таких доходів за своєю податковою адресою», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

10:29 7 серпня 2020 р.

Трамваї і тролейбуси у Львові на три дні змінять маршрути. Графік

У зв’язку з проведенням зйомки польського кримінального серіалу за твором Марека Краєвського, у Львові на період з 8 до 10 серпня відбудуться зміни в схемі руху електротранспорту.

Рубрика: Ситуації

23:18 6 серпня 2020 р.

У Польщі біля колії знайшли рештки українця, який був на карантині

У Великопольському воєводстві з'ясовують, чи чоловік, рештки якого у стані розкладання знайшли біля колії, помер від гіпотермії; поблизу були документи громадянина Українию

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові в померлого донора взяли серце, дві нирки і підшлункову залозу (відео)

На Львівщині 4-річна дівчинка на самокаті потрапила в ДТП

Лінійки у школах першого вересня не буде

Трамваї і тролейбуси у Львові на три дні змінять маршрути. Графік

На Львівщині - 152 нових випадки коронавірусу

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу