Фіскали розпочали на Львівщині операцію «Урожай»

18:00 30 травня 2019 р.


Фото: kolomyia.today

Головне управління Державної фіскальної служби України у Львівській області розпочало операцію «Урожай-2019».

Про це повідомили в четвер, 30 травня, в прес-службі Головного управління ДФС у Львівській області, де також розповіли: «Під час операції буде проведено комплекс заходів як профілактичного характеру, так і контрольно-перевіркових щодо повноти нарахування та сплати податків юридичними особами, фізичними особами-підприємцями, громадянами, які є власниками земельних ділянок та власними силами обробляють такі земельні ділянки для отримання доходів».

«Перевірки будуть проводитись з метою упередження схем ухилення від оподаткування, виявлення та реєстрації необлікованих найманих працівників та легалізації їх заробітної плати: виїзди мобільних груп будуть моніторити виробництво продукції на всіх її етапах. Також будуть проводитися рейдові перевірки», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

«Для проведення перевірок створені спеціальні робочі групи, до складу яких увійшли представники фіскальної служби та інших контролюючих органів області, які, в першу чергу, проводитимуть заслуховування керівників суб’єктів господарювання, встановлюватимуть реальну кількість працівників, задіяних у сільськогосподарських роботах, фактичне використання сільськогосподарських угідь, а також здійснюватимуть перевірки щодо дотримання законодавства при виплаті заробітної плати», – розповіли також в обласному управлінні ДФС.

«Що стосується громадян, то слід нагадати, що у разі, якщо в них є у власності земельні ділянки сільськогосподарського призначення площею понад два гектари та на них вирощується сільськогосподарська продукція, відповідно до Податкового кодексу України дохід від її продажу підлягає оподаткуванню на загальних підставах. Такі доходи відповідно до ПКУ платнику податків слід включити до загального річного оподатковуваного доходу та подати податкову декларацію за наслідками звітного року, в якому ці доходи отримані, а також сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір», – повідомили також в обласному управлінні ДФС.

«У разі отримання доходів від здавання в оренду (суборенду, емфітевзис) земельної ділянки сільськогосподарського призначення, земельної частки (паю), майнового паю іншій фізичній особі – орендарю, яка не є податковим агентом (самозайнятою особою), орендодавцю (громадянину) слід їх включити у податкові зобов’язання за результатами року в річну податкову декларацію про майновий стан і доходи та сплатити податок на доходи фізичних осіб та військовий збір з таких доходів за своєю податковою адресою», – поінформували також в обласному управлінні ДФС.

dailylviv.com

До теми

11:07 18 вересня 2021 р.

За кілька годин в центрі Львова перекриють частину вулиць через концерт. Які саме

Патрульні поліцейські забезпечуватимуть охорону громадського порядку та безпеку дорожнього руху під час концерту Океану Ельзи, який відбудеться на площі біля пам'ятника Івану Франку.

Рубрика: Ситуації

14:34 17 вересня 2021 р.

Концерт Океану Ельзи: у Львові закриють кілька вулиць і змінять рух транспорту

З нагоди 360-річчя Львівського національного університету ім. І. Франка гурт «Океан Ельзи» дасть безкоштовний концерт. Музиканти виступлять на спеціальній сцені перед головним корпусом університету 18 вересня. Через виступ будуть зміни в русі транспорту.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вакцинація від COVID-19: міфи, правда, статистика

Рубрика: Медицина

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу