Фасад вежі львівської Ратуші відкриють у понеділок

20:27 20 грудня 2013 р.


Фото: tsn.ua

Ремонтні та реставраційні роботи на ній мали закінчитись ще в жовтні цього року, однак завадили погодні умови й проблеми з фінансуванням.

Повідомляючи про це сьогодні, 20 грудня, прес-служба міської ради нагадує, що вежа львівської Ратуші була закрита на ремонтні та реставраційні роботи зі серпня цього року. Однак наразі готовий тільки фасад вежі, відкриття якого заплановане на понеділок – хоч ремонтні та реставраційні роботи на ній мали закінчитись ще в жовтні цього року.

Проте, як повідомив Олександр Хорощак – керівник підприємства «Центр комплекс», на яке було покладено виконання робіт, «виникли непередбачені труднощі та додаткові незаплановані роботи, пов’язані із укріпленням дзвонів, на виконання яких необхідно більше часу». Він також розповів:

«Заважають завершити ремонт погодні умови. Оглядову площадку також ще не закінчено, проте позолочено стрілки та цифри годинника. Проблеми виникли також з фінансуванням, підприємство ще не отримало жодної оплати за свої роботи – хоч на реставраційно-ремонтні роботи та реконструкцію львівської Ратуші у бюджеті розвитку Львова на 2013 рік було передбачено 1,2 млн. грн».

Як повідомляв «ЩЛ», борг казначейства перед Львовом – 80,5 млн.

dailylviv.com

До теми

16:32 15 січня 2021 р.

ЛКП «Лев» відновило роботу і збільшило зону обслуговування. Графік виїзду бригади ловців

ЛКП «Лев» завершує плановий цьогорічний карантин уже сьогодні, 15 січня, та повноцінно відновлює свою роботу із гуманного регулювання чисельності безпритульних тварин на території Львівської МТГ та надання всієї необхідної ветеринарної допомоги.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу