Фахівці Держгеокадастру на Львівщині перерахували бюджету 310 тисяч гривень

16:30 8 лютого 2018 р.


Фото: agropolit.com

Працівники Головного управління Держгеокадастру у Львівській області надали в січні більше 23 тисяч адмінпослуг.

Про це повідомили сьогодні, 8 лютого, на «Урядовому порталі», де також розповіли: «На безоплатній основі громадяни отримали більше 20 тисяч послуг. Також більше трьох тисяч послуг фахівці землевпорядної служби надали на платній основі, за що нарахована плата у сумі 310 тисяч гривень. Кошти спрямували до загального фонду державного бюджету».

«Найчастіше громадяни звертались щодо надання відомостей з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Фахівці Головного управління Держгеокадастру у Львівській області опрацювали 2,5 тисячі таких запитів, що становить 79% від загальної кількості наданих платних адмінпослуг», – поінформували також на «Урядовому порталі»,

«Серед безоплатних адмінпослуг на Львівщині найбільш поширені запити щодо державної реєстрації земельної ділянки (5 586), про видачу витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (3 644). Також безоплатно надано 2988 тисяч довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та їх форму власності та висновків про погодження документації із землеустрою», – повідомили також на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу