Експерти обговорюють у Львові протидію незаконним перевезенням зброї й вибухівки

14:15 23 жовтня 2018 р.


Фото: dpsu.gov.ua

У Львові під егідою Організації з безпеки та співробітництва в Європі й за ініціативою Держприкордонслужби проходить регіональний «круглий стіл», де обговорюють питання боротьби з транскордонним незаконним перевезенням зброї та боєприпасів.

Про це повідомили у вівторок, 23 жовтня, в Держприкордонслужбі, де також розповіли: «Захід за участі представників Держприкордонслужби та фахівців, які прибули із Німеччини, Литви, Польщі, Білорусі, Молдови, дозволить визначити характер транскордонного незаконного переміщення небезпечних предметів та обговорити основні виклики і досвід, які є не тільки в Україні, а й в регіоні, на західних українських ділянках кордону. Українські та іноземні експерти під час конференції «Боротьба з транскордонним незаконним перевезенням зброї, боєприпасів та вибухових речовин», окрім масштабів та характеру обігу небезпечних предметів, торкнуться і загроз, що знаходяться на кордоні, зокрема тих, які мають наслідки транскордонного та субрегіонального характеру».

«Також буде представлено потенційні можливості та потреби країн-учасниць у вирішенні проблем. Важливим питанням стане розгляд підходів до координації та співпраці держав-учасниць у спільній боротьбі загрозі. Крім того, буде здійснений аналіз ризиків та оцінка загроз у боротьбі з транснаціональним незаконним обігом зброї, боєприпасів та вибухових речовин», – поінформували в Держприкордонслужбі.

Більше подробиць опублікували на її сайті.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу