Екоінспектори виявили на Львівщині засмічення земель і річок

17:48 3 жовтня 2018 р.

Терло

Терло
Фото: wikimedia.org

Працівники Державної екологічної інспекції у Львівській області здійснили виїзд на територію Старосамбірського району з метою проведення державного нагляду (контролю) за дотриманням вимог природоохоронного законодавства, зокрема, у сфері поводження з відходами, та на виконання розпорядження Львівської ОДА «Про сприяння розвитку суб’єктів господарської діяльності деревообробної галузі Львівщини».

Про це повідомили в середу, 3 жовтня, в прес-службі Державної екологічної інспекції у Львівській області, де також розповіли: «Проведеними заходами з’ясовано, що, на жаль, громадяни продовжують безвідповідально ставитись до навколишнього середовища та, відповідно, майбутнього осередку проживання своїх дітей. На території села Терло, де здійснено держконтроль разом із представниками місцевої ради, виявлено, що продовжується практика засмічення громадських земель та водоохоронних зон річок побутовими відходами та відходами лісопильного виробництва, хоча на території населеного пункту існує схема організованого видалення відходів через відповідну організацію».

«За наслідками держконтролю за порушення встановлених вимог щодо операцій поводження з відходами притягнуто до адміністративної відповідальності одну особу, а місцевій адміністрації надано припис на вжиття заходів відповідно до вимог статті 20 закону України «Про відходи» щодо забезпечення ліквідації несанкціонованих та неконтрольованих сміттєзвалищ», – поінформували також у в прес-службі Державної екологічної інспекції у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

11:29 18 червня 2021 р.

Німеччина дозволила в'їзд українцям з 25 червня, які вакциновані за правилами EMA

Наразі це стосується тільки вакцин, визнаних Європейським агентством з лікарських засобів (EMA - European Medicines Agency). Зазначається, що цей перелік може доповнюватися і розширюватися.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу