Дві урядові комісії встановлюватимуть причини трагедії на Львівщині

15:10 6 березня 2017 р.

  • 0

Віце-прем’єр Геннадій Зубко запевнив, що створено додаткову комісія від Державної служби надзвичайних ситуацій, в яку ввійде експертна група, визначена в Мінпаливенерго.

Віце-прем’єр і міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко повідомив сьогодні, 6 березня, на брифінгу: «Ккомісія, яка розслідує причини трагедії на шахті «Степова», розширила свій склад у зв’язку з тим, що ми додатково включили туди представників міністерства юстиції та міністерства економрозвитку, а також міністерства палива та енергетики, включивши додатково заступника. Частина комісії завтра відправиться на шахту «Степова» і проведе ще додатково зустрічі із сім’ями загиблих».

Урядовець також запевнив: «Крім того, створена додаткова комісія від Державної служби надзвичайних ситуацій, в яку ввійде експертна група, яка визначена в Мінпаливенерго для того, щоб дати незалежну оцінку з приводу ситуації, яка виникла на шахті «Степова».

Геннадій Зубко додав: «Відповідальність за цю трагедію є і на рівні шахти, і на рівні державного підприємства «Львіввугілля». Нам дуже важливо побачити той перелік, який зараз підготує Держпраці по суб’єктам вугільної галузі, потім провести перевірку, щоб унеможливити (трагедію, яка сталася на шахті «Степова». – Ред.) на інших суб’єктах вугільної галузі».

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, в інформагенції «УНН». Як інформував «ЩЛ», на Львівщині загинули внаслідок вибуху восьмеро гірників, їх родичі звинувачують керівництво шахти.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:14 27 травня 2020 р.

З наступного тижня у Львові відновлять роботу екобуси: графік стоянок

Уже з початку наступного тижня відновлять роботу мобільні пункти збору відпрацьованих батарейок, ламп та термометрів, що містять ртуть. Про це інформують в управлінні екології та природних ресурсів.

Рубрика: Ситуації

11:18 27 травня 2020 р.

Прикордонники вимірюватимуть температуру всіх, хто в'їжджатиме з ЄС

Європейський Союз передав засоби індивідуального захисту Державній прикордонній службі України, яка є першою контактною точкою для подорожуючих, котрі в’їжджають в Україну.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу