Держприкордонслужба закликає служити в її Львівському загоні

11:00 1 березня 2017 р.

  • 0

Державна прикордонна служби України запрошує громадян на військову службу за контрактом на посади рядового та сержантського складу.

Про це повідомили сьогодні, 1 березня, в Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України. У ньому де також поінформували про вимоги до кандидатів:  призовний вік (18-40 років), освіта  не нижча за повну середню, придатність до військової служби за станом здоров`я та професійно-психологічними якостями, бажання проходити додаткову підготовку й брати участь в проведенні антитерористичної операції на сході України, готовість прийняти на себе обов’язки та відповідальність охоронця державних рубежів.

У повідомленні також зазначено: «Держава гарантує військовослужбовцям за контрактом – достойне та своєчасне грошове забезпечення (на даний час від 7000 до 8500 гривень з додатковими виплатами під час участі в антитерористичній операції); службові жилі приміщення, право на постійне житло при вислузі 20 років;  кар’єрне зростання, проходження необхідної підготовки в відомчих навчальних центрах; можливість вступу до Національної академії Державної прикордонної служби на перший курс по конкурсу для військовослужбовців за контрактом; визначений чинним законодавством соціальний пакет для військовослужбовця, пільги для них та членів їх сімей, в тому числі і як для учасників Антитерористичної операції; безкоштовна кваліфікована медична допомога у відомчих лікувальних закладах».

«Зарахування на військову службу проводиться в Західному регіоні (у Львівському, Мостиському, Чопському, Мукачівському, Чернівецькому прикордонних загонах) та в органи Державної прикордонної служби в інших регіонах України на такі посади: інспектор прикордонної служби – фельдшер (необхідна відповідна освіта); молодший інспектор прикордонної служби – водій, тракторист (необхідне посвідчення водія), зв'язківець, кухар (за наявності відповідної освіти); молодший інспектор прикордонної служби – інструктор службового собаки (передбачає спеціальну підготовку, наявність собаки не є обов’язковою); молодший інспектор прикордонної служби. Звертайтеся до Окремого регіонального центру комплектування – на вулиці Личаківській, 74 у Львові, (телефон: (032) 239-00-68)», – повідомили також сьогодні, 1 березня, на сторінці Західного регіонального управління Держприкордонслужби України в інтернет-мережі «Facebook».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:19 3 квітня 2020 р.

У Львові захистять працівників соцзахисту

За 348,9 тис. грн закуплять засоби індивідуального захисту для працівників управління соціального захисту і підпорядкованих їм установ.

Рубрика: Ситуації

Останні новини

У Львові арештували ймовірного вбивцю

Уряд з 6 квітня посилив надзвичайну ситуацію у боротьбі проти COVID-19

Жительці Львівщини за незаконну видачу виборчих бюлетенів загрожує в'язниця

У Винниках вирубують "ліс Синютки"

Голова ЛОДА попередив про можливість повного обмеження в’їзду-виїзду з територій, де вирує Covid-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу