Держприкордонслужба попередила про неабиякі корки в прикордонні на Львівщині

16:55 22 грудня 2018 р.

Фото до новини


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України застерегли: «Попереджаємо подорожніх про значні накопичення транспортних засобів на кордоні з Польщею у напрямку в’їзду в Україну».

«Найбільше автомобілів та автобусів очікує на оформлення перед пунктами пропуску «Краковець-Корчова», «Шегині-Медика» та «Грушів-Будомєж». У переважній більшості автомобілів повертаються додому на період зимового вікенду наші громадяни, які працюють та навчаються за кордоном, або виїжджали перед святами з приватною метою», – поінформували також у регіональному управлінні ДПСУ.

«Усі пункти пропуску з української сторони працюють у штатному режимі, виставлена необхідна кількість прикордонних нарядів та сплановані додаткові резерви. За необхідності можлива організація пропуску по додатковим смугам руху. Також налагоджена взаємодія зі всіма контрольними службами в пунктах пропуску, постійно проводяться робочі зустрічі з польськими колегами щодо пришвидшення контрольних операцій», – повідомили також у Західному регіональному управлінні ДПСУ.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів