Держприкордонслужба попередила про неабиякі корки в прикордонні на Львівщині | Новини Львова

Держприкордонслужба попередила про неабиякі корки в прикордонні на Львівщині

16:55 22 грудня 2018 р.

  • 0


Фото: facebook.com/zahidnuy.kordon

У Західному регіональному управлінні Держприкордонслужби України застерегли: «Попереджаємо подорожніх про значні накопичення транспортних засобів на кордоні з Польщею у напрямку в’їзду в Україну».

«Найбільше автомобілів та автобусів очікує на оформлення перед пунктами пропуску «Краковець-Корчова», «Шегині-Медика» та «Грушів-Будомєж». У переважній більшості автомобілів повертаються додому на період зимового вікенду наші громадяни, які працюють та навчаються за кордоном, або виїжджали перед святами з приватною метою», – поінформували також у регіональному управлінні ДПСУ.

«Усі пункти пропуску з української сторони працюють у штатному режимі, виставлена необхідна кількість прикордонних нарядів та сплановані додаткові резерви. За необхідності можлива організація пропуску по додатковим смугам руху. Також налагоджена взаємодія зі всіма контрольними службами в пунктах пропуску, постійно проводяться робочі зустрічі з польськими колегами щодо пришвидшення контрольних операцій», – повідомили також у Західному регіональному управлінні ДПСУ.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:23 8 липня 2020 р.

У Львові частина Шевченківського і Личаківського районів будуть без водопостачання

Завтра на вул. Б. Хмельницького переключатимуть новозбудований водопровід: частина Шевченківського і Личаківського районів будуть без водопостачання, працюватимуть водовозки з 10-ї години.

Рубрика: Ситуації

15:11 8 липня 2020 р.

У Львові розробили відеоінструкцію для всіх видів звернень у ЦНАП

Підрозділи Центрів надання адміністративних послуг міста Львова у повному обсязі відновили надання послуг, однак прийом відвідувачів здійснюють лише за попереднім записом.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу