Дорожники використали у Львові 109 тонн холодного асфальту

13:48 12 лютого 2019 р.

  • 0
  • 678


Фото: city-adm.lviv.ua

Шляхово-ремонтні підприємства ліквідували аварійну ямковості на дорогах площею 3556 м².

Про це повідомили у вівторок, 12 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР Ірина Маруняк розповіла: «З 11 січня до 10 лютого ми проводили ямкові ремонти на дорогах. Зокрема, шляхово-ремонтні підприємства і комунальні служби працювали на вихідних. Ліквідовували ями із застосуванням холодного і гарячого асфальту. Холодний асфальт можна класти при температурі до -20 градусів, а при плюсовій використовували гарячий.  За місяць часу ми використали 109 тонн холодного асфальту, 334 тонни гарячого асфальту. І назагал ліквідували ямковість площею 3556 м²».

Ірина Маруняк наголосила: «Ми робили аварійний ямковий ремонт там, де глибина ями п’ять-сім сантиметрів. Ще роботи є багато, і як тільки погода дозволить, ШРП і комунальні служби відновлять ці роботи. При ліквідації ям комунальні служби дотримуються певної послідовності проведення робіт – яму зарізають фрезою, смолять та видувають всю вологу, щоб класти асфальт у суху яму.

Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР зазначила: «Сподіваємося, що виконаний аварійний ремонт у такий спосіб забезпечить, що латки простоять довше. Також ми провели нараду зі шляхово-ремонтними підприємствами і начальниками комунальних відділів де проговорили якість виконання ямкових ремонтів».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:48 18 квітня 2019 р.

Військові правоохоронці завершили навчання у Львові

У Навчальному центрі Військової служби правопорядку Збройних Сил України відбулася урочиста церемонія з нагоди звершення навчання базового курсу фахової підготовки рядового складу та фахової підготовки сержантського складу базового рівня.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 315

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Нові сервіси веб-порталу електронних послуг ПФУ

Рубрика: Економіка

Зеленський чи Порошенко: обідня перерва на агітацію

Рубрика: Політика

Міс Львів-2019: презентація учасниць

Рубрика: Культура

Микола Щур, Назар Бойко

Рубрика: Політика

Наталія Зайцева-Чіпак, Анатолій Шалаєв, Олена Остимчук

Рубрика: Політика

Всі відео розділу