Дорожники не перекрили вулицю в центрі Львова

10:15 2 лютого 2018 р.

Схема об'їзду

Схема об'їзду
Фото: city-adm.lviv.ua

У п’ятницю, 2 лютого, з дев’ятої години ранку до 20-ї години 12 лютого перекрито для руху транспорту частина вулиці Стефаника – від її перехрестя з вулицею Чайковського до перетину з вулицею Дудаєва.

У прес-службі Львівської міськради повідомили в п’ятницю: «У зв’язку з проведенням дорожніх робіт для стандартного приєднання зовнішнього водопостачання та каналізації до адміністративного будинку на вулиці Чайковського, 31, відсьогодні, 2 лютого, з дев’ятої години ранку до 20-ї години 12 лютого перекрито для руху транспорту частина вулиці Стефаника – від вулиці Чайковського до вулиці Дудаєва. Об’їзд громадського транспорту здійснюватиметься згідно з затвердженою тимчасовою схемою руху».

Але невдовзі у міськраді уточнили: «Виникли зміни щодо часу перекриття вулиці Стефаника». У прес-службі Львівської міськради поінформували також сьогодні, 2 лютого, що, у зв’язку з проведенням дорожніх робіт для стандартного приєднання зовнішнього водопостачання та каналізації до адміністративного будинку №31 на вулиці Чайковського, 31, з дев’ятої години ранку 5 лютого до 20-ї години 12 лютого перекриють для руху транспорту частину вулиці Стефаника – від її перехрестя з вулицею Чайковського до перетину з вулицею Дудаєва. Об’їзд громадського транспорту здійснюватиметься відповідно до затвердженої тимчасової схеми руху.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу