Дорожники обмежили на Львівщині рух великовагових автомобілів

12:10 19 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

На дорогах Львівщини діє 51 пункт відстою великовантажного транспорту.

У Львівській ОДА повідомили сьогодні, 19 липня: «За інформацією Служби автомобільних доріг у Львівській області, з метою збереження дорожнього покриття автомобільних доріг від руйнування великоваговими транспортними засобами у період спекотної погоди, діятиме обмеження руху».

В облдержадміністрації також конкретизували: «Проїзд територією Львівської області дорогами державного та місцевого значення великовагового автомобільного транспорту загальною вагою понад 24 тонн і навантаженням на вісь понад сім тонн у денний час доби з 10.00 до 22.00 у разі підвищення температури повітря понад +28°. Обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, загальна маса яких не перевищує 24 тонн; на ті, які здійснюють перевезення вантажів, що швидко псуються; на транспортні засоби, які використовуються під час ліквідації наслідків стихійних явищ або надзвичайних ситуацій».

Відтак, Служба автомобільних доріг у Львівській області закликає водіїв та авто уникати руху великовагового транспорту в період підвищеної температури повітря більш ніж +28°, з метою запобігання руйнування дорожнього полотна та збереження дорожньої інфраструктури, що потребує значних матеріальних затрат по її відновленню, а також нагадаує, що в літній період  на дорогах області діє 51 пункт відстою великовантажного транспорту. Про це повідомили сьогодні, 19 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів