Дорожники монтують на львівському перехресті трамвайну колію

12:12 3 липня 2017 р.


Фото: galinfo.com.ua

Перехрестя вулиць Личаківської й Мечникова планують відкрити для проїзду транспорту зі середини липня.

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 3 липня: «На вулиці Личаківській триває капітальний ремонт дороги. Основні роботи зосередженні на її перехресті з вулицею Мечникова. Як повідомили у ЛКП «Львівавтодор», зараз тривають роботи з монтажу трамвайної колії».

У міськраді також нагадали: «Капітальний ремонт вулиці Личаківської на її ділянці від вулиці Мечникова до вулиці Пасічної розпочався 25 березня Тендер на виконання робіт виграла компанія «Онур». Роботи триватимуть вісім місяців. Орієнтовна вартість робіт –шість мільйонів євро. Тут проводять капітальну реконструкцію дорожнього покриття, заміну трамвайної колії, контактної мережі і, найголовніше, – ремонт усіх комунікацій, зокрема, колектора.

«Основні роботи зараз зосередженні саме на перехресті вулиць Личаківської й Мечникова. Тут замінено 30 метрів колектора діаметром 1200 міліметрів, який знаходився на глибині 7,5 метра. Також провели реконструкцію старого водопроводу на вулицях Личаківській, Мечникова й Круп’ярська. Розриття загорнуто, засипано щебенем і піском та встановлено трамвайні плити», – поінформували також у міськраді.

«Відкрити для проїзду транспорту перехрестя вулиць Личаківської й Мечникова планують зі середини липня», – повідомили також сьогодні, 3 липня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:49 1 грудня 2021 р.

Напруження на кордоні: у разі атаки чи нападу львів'янам радять скористатися підвалом (відео)

Підвали житлових будинків – це найперші укриття для мешканців, оскільки вони є безпосередньо під будинками. Тому дуже важливо їх утримувати в належному стані, аби за необхідності – був швидкий доступ до усіх комунікацій.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу