Долю пам’ятника Степанові Тудору у Львові вирішить робоча група

15:40 11 травня 2016 р.


Фото: pravda.com

До складу робочої групи щодо майбутнього пам’ятника письменнику-комуністу запросять експертів, депутатів міської ради та представників громадських організацій. Буде максимально врахована думка громади міста.

«Мерія опрацює з експертним середовищем та громадою питання щодо пам’ятника Степану Тудору», – запевнили сьогодні, 11 травня, «Щоденний Львів» у прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Міська рада Львова спільно з експертними середовищами та громадою міста опрацює питання щодо пам’ятника Степану Тудору на площі Євгена Маланюка. Головний архітектор Львова Юліан Чаплінський зазначив. із цього приводу:

«Оскільки пам’ятник Степану Тудору не підпадає під закон про декомунізацію та враховуючи ситуацію, що склалась навколо цього пам’ятника, прийнято рішення опрацювати питання з експертами та громадою, аби в легітимний і цивілізований спосіб його вирішити. Відтак, буде створена робоча група, в яку ми запросимо експертів, депутатів міської ради та представників громадських організацій. Буде максимально врахована думка громади міста.

На офіційному порталі Львівської міської ради стартує опитування, участь у якому може взяти кожен. Також ми звернулись з проханням надати свої експертні оцінки щодо подальшої долі пам’ятника до Інституту архітектури НУ «Львівська політехніка», до історичного факультету Львівського національного університету імені Івана Франка та до гуманітарного факультету Українського католицького університету.

Також Галицькою районною адміністрацією заплановано цього року провести капітальний ремонт площі Євгена Маланюка. Зараз розробляється відповідний проект. Важливо, прийняти правильне і виважене рішення щодо облаштування цього громадського простору в центрі міста».

Окрім того, питання буде також розглядатись на містобудівній раді та науково-консультаційній раді, що діє при управлінні охорони історичного середовища. Лінк на опитування: http://city-adm.lviv.ua/polls».

Як інформував «ЩЛ», у Львові намагалися знести пам’ятник Степанові Тудору.

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу