До Львова повернулася після лікування в Ізраїлі капітан поліції Надія Андрухів (відео, оновлено)

18:00 19 листопада 2015 р.


Фото: відділ управління превентивної діяльності Львівського обласного управління Національної поліції

Правоохоронець продовжуватиме лікування й реабілітацію продовжувати в Україні.

Капітан української поліції Надія Андрухів після лікування в Ізраїлі повернулася до Львова. У міжнародному аеропорту «Львів» імені Данила Галицького її зустрічали з квітами т.в.о. начальника Головного управління Національної поліції у Львівській області полковник поліції Дмитро Загарія, співробітники, рідні та близькі», – повідомили сьогодні, 19 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі(відділі управління превентивної діяльності) Львівського обласного управління Національної поліції, де також поінформували:

«Сьогодні, 19 листопада, вночі до Львова прибула після лікування у найкращих клініках Ізраїлю, капітан української поліції Надія Андрухів, яка була важко поранена під час вибуху біля дільничного пункту міліції 14 липня у Львові. Після обміну привітаннями Надія Андрухів зазначила: «Самопочуття нормальне. Лікування та реабілітацію буду продовжувати тут, в Україні».

Своєю чергу, очільник Національної поліції Львівщини Дмитро Загарія запевнив, що їй буде надаватися всебічна допомога. Він також зазначив: «Ми зі своєї сторони надаємо і надаватимемо допомогу, яку можемо. Своїми силами збираємо гроші».

7 листопада Надія Андрухів була переведена на свою посаду в Національну поліцію України у Львівській області. Як повідомлялося, дільничний інспектор, капітан міліції Надія Андрухів отримала важкі поранення 14 липня 2015 року під час вибуху гранати біля опорного пункту міліції на вулиці Юрія Липи у Львові.

19 липня, з ініціативи Президента України Петра Порошенка, постраждалу з львівської лікарні було доставлено на лікування до ізраїльської державної клініки. Указом Президента України Петра Порошенко капітана міліції Надію Андрухівнагороджено орденом «Княгині Ольги» ІІІ ступеня».

Натомість тележурналісти розповіли в четвер:

«Після лікування в Ізраїлі додому повернулася Надія Андрухів, яка постраждала внаслідок липневого теракту у Львові  .В аеропорту імені Данила Галицького Надію з квітами зустрічали рідні та колеги-правоохоронці.

Інспектор не приховує радості, що врешті повернулася додому.Лікування в Ізраїлі тривало близько чотирьох місяців. В Україні на Надію ще чекає одна операція та тривала реабілітація.

Надія Андрухів зазначила: «Я дуже рада, що прилетіла нарешті на Батьківщину. Саме краще то є вдома. Здоров'я нормальне. Буду продовжувати лікування вже тут і реабілітацію».

Натомість начальник Львівського обласного управління Національної поліції Дмитро Загарія повідомив: «Роман і Надя залишаються на тих самих посадах. Тільки уже в статусі поліцейських. На превеликий жаль, злочин поки залишається нерозкритим».

Нагадаємо, 14 липня у Львові поблизу двох райвідділків міліції сталися теракти. Внаслідок вибухів постраждали двоє правоохоронців – Роман Личак та Надія Андрухів».

Про це повідомили сьогодні, 19 листопада, на телевізійному «5 каналі».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу