До кінця року у Львові курсуватимуть 50 нових автобусів, – Садовий

14:30 21 жовтня 2016 р.

Міський голова прокоментував у традиційному відеозверненні ситуацію щодо обмеження заїзду транспорту з приміських сіл у Львів.

Про це повідомили сьогодні, 21 жовтня, в прес-службі Львівської міськради, де також поінформували, що Андрій Садовий пояснив: «Нещодавно транспортні управління міста та області почали наводити порядок з маршрутами, які проходили через місто. Був обмежений заїзд транспорту з приміських сіл та міст області в центральну частину Львова».

За словами міського голови, це рішення є важливим з кількох причин: «По-перше, ситуація дійшла до абсурду, коли видавалось право на маршрути між селами, які проходили через центр Львова. А це створювало додаткове навантаження на транспортну інфраструктуру міста. По-друге, якість такого транспорту була завжди на порядок нижча, ніж тих автобусів, які курсують на міських лініях. Наше завдання навести тут елементарний порядок».

Андрій Садовий також повідомив: «Ми продовжуємо оновлювати рухомий склад громадського транспорту. На лінії до кінця року виїде ще 50 нових автобусів. Ми планомірно реалізовуємо програму «Львів 2020», яка зокрема передбачає оновлення всього транспорту міста на 75% протягом наступних чотирьох років».

Міський голова також розповів: «У четвер на сесії зробили ще один важливий крок для запровадження єдиного електронного квитка. Міська рада погодила отримання кредиту від Європейського банку реконструкції та розвитку на реалізацію цього проекту. Електронний квиток дозволить нам раз і назавжди навести порядок з обігом коштів в сфері перевезень, а також зробити проїзд для пасажирів значно зручнішим».

dailylviv.com

До теми

21:24 26 листопада 2020 р.

Керівники НААН Гадзало і Гладій сиділи на незаконному арсеналі зброї

Служба безпеки України виявила у Печерському районі столиці схованку з великою кількістю зброї, боєприпасів та вибухівки у будівлі президії Національної академії аграрних наук.

Рубрика: Ситуації

18:30 26 листопада 2020 р.

Ціна оновленої сесійної зали ЛМР: журналісти порахували від підлоги до стелі

У вівторок, 24 листопада, відбулося перше засідання новообраних депутатів Львівської міськради. На ньому були присутні не всі депутати і відсутній Андрій Садовий, оскільки результати виборів міського голови офіційно ще не оголосили. Засідання відбувалося у великій сесійній залі, яка наразі ще не повністю готова до відкриття, бо там завершують ремонт. Втім у залі вперше відбувся публічний захід з часу закриття на ремонт у 2019 році.

Рубрика: Ситуації

16:46 26 листопада 2020 р.

Львів затвердив автобусні маршрути до сіл Львівської ОТГ. Область не погодила

З 1 січня 2021 року почне юридично діяти Львівська ОТГ. Для забезпечення якісного транспортного сполучення Львова з населеними пунктами, які увійдуть в ОТГ, виконавчий комітет міста 2 жовтня 2020 р затвердив схему маршрутів до сіл і міст, які об'єднуються зі Львовом. Схему руху нових автобусних маршрутів подали на погодження ЛОДА, однак місто отримало відмову.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу