До Будинку правосуддя у Львові не ходить громадський транспорт

12:48 6 вересня 2013 р.

До будинку на вул. Чоловського, 2, де розташовані Львівський окружний адмінсуд, суди Сихівського і Галицького районів Львова, Державна судова адміністрація, Національна школа суддів, не ходить громадський транспорт.

Про це у відеопрограмі Львівського прес-клубу «Одне питання» розповів голова правління РГБФ «Право і демократія» Андрій Бурий.

«27 серпня відбувся круглий стіл за ініціативи Львівського окружного адміністративного суду, який був присвячений темі забезпечення рівного доступу людей з обмеженими можливостями до правосуддя. У засіданні взяли участь громадські організації, інваліди, представники судової адміністрації, Львівської міської ради, Львівської облдержадміністрації,»- повідомив Андрій Бурий.

З’ясувалося, що фізично дістатися до суду важко не лише людині з обмеженими можливостями, але й будь-якому громадянину, оскільки вулицею Чоловського, 2 , де розташований будинок  із судовими установами, не ходить жодний громадський транспрорт. А прилегла територія, з високими бордюрами, не відповідає будівельним нормам. Більше того, в нічний час вона є небезпечною, бо немає освітлення, розповів Андрій Бурий.

В Будинку правосуддя працює загалом понад 600 осіб, які також не мають  можливості дістатися до роботи громадським транспортом.

Потрібні також інформаційні вказівники, вважає Андрій Бурий, аби з вулиць Шевченка і Городоцької у Львові громадяни могли безпомилково потрапити бо будинку суду.

Львівський окружний адміністративгний суд і громадські організації Львівщини скерували листи до Львівської міської ради і Львівської облдержадміністрації з проханням вирішити ці проблеми.

dailylviv.com

До теми

21:18 18 січня 2021 р.

Польща потонула в смоґу

У багатьох містах та населених пунктах середня концентрація пилу РМ10 перевищує 150 мікрограмів на кубічний метр повітря. ґ

Рубрика: Ситуації

19:45 18 січня 2021 р.

Львівський прикордонний загін очолив полковник Федорчук

Сьогодні начальник Західного регіонального управління Державної прикордонної служби генерал-майор Віктор Бабюк відрекомендував персоналу Львівського прикордонного загону нового очільника.

Рубрика: Ситуації

18:06 18 січня 2021 р.

Радянську традицію з перенесення робочих і святкових днів хочуть скасувати

У Верховній Раді пропонують скасуватии перенесення вихідних та робочих днів на підприємстві, в установі або організації. Законопроєкт з такою ініціативою зареєстрували у ВР.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу