Для в’їзду в пішохідну зону в центрі Львова потрібно звертатися до ЦНАПу

12:54 4 серпня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У міськраді попередили: «Відтепер для отримання перепустки для в’їзду на територію пішохідної зони центральної частини міста потрібно звертатися до ЦНАПу».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, що з 1 серпня 2017 року змінюється порядок отримання перепустки для в’їзду на територію пішохідної зони центральної частини Львова. Відтепер для отримання перепусток мешканцям із заявою та переліком документів необхідно звернутися до Центру надання адміністративних послуг м. Львова та його територіальних підрозділів на площі Ринок, 1 (вхід з правого боку Ратуші), вулиці Костя Левицького, 67, проспекті Червоної Калини, 72а, вулиці Хвильового, 14а, вулиці Виговського, 32 та вулиці Генерала Чупринки, 85.

Центри надання адміністративних послуг Львова працюють за таким графіком: у понеділок і вівторок – з 9:00 до 18:00, у середу й четвер – з 9:00до 20:00; у п’ятницю – з 9:00 до 17:00; у субота – з 9:00 до 16:00, у неділю – вихідний. Центри працюють без обідньої перерви.

У міськраді також поінформували: «До категорії «В» входять мешканці, які проживають та зареєстровані на території пішохідної зони, а також власники житлових приміщень, які знаходяться на території пішохідної зони, їх подружжя, які мають власний автомобіль, при наявності свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу на цей автомобіль та посвідчення водія. До мешканців пішохідної зони прирівнюються також гості готелів, які тимчасово проживають у пішохідній зоні. Для отримання перепустки категорії «В» потрібні: заява на ім’я директора Львівського комунального підприємства »Муніципальна дружина» , копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу, на який оформляється перепустка, копія посвідчення водія, копія паспорта громадянина, копія правовстановлюючого документа на об’єкт нерухомості. Для транспортних засобів, які входять до категорії «В», послуга є безоплатною».

«Категорія «Г» призначена для надання послуг та здійснення розвантаження/завантаження товарів, продуктів, тари. Для отримання перепустки категорії «Г» потрібні: заява на ім’я директора Львівського комунального підприємства »Муніципальна дружина», копія паспорта громадянина, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (для юридичних осіб), документи, що засвідчують право власності чи оренди приміщення у пішохідній зоні історичної частини міста, копію угоди на проведення робіт у пішохідній зоні історичної частини міста або копію угоди на організацію подій та заходів у пішохідній зоні історичної частини міста, квитанція про оплату за обслуговування системи в’їзду/виїзду у пішохідну зону історичної частини міста, копія посвідчення водія.

Для транспортних засобів, які входять до категорії «Г», послуга платна – 295 гривень в місяць. Термін надання послуг – 10 календарних днів. Для отримання одноразового дозволу потрібні: заява на ім’я директора Львівського комунального підприємства «Муніципальна дружина», копія паспорта громадянина, витяг з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців (для юридичних осіб), копія угоди на проведення робіт у пішохідній зоні історичної частини міста, документи, що засвідчують право власності чи оренди приміщення у пішохідній зоні історичної частини міста, документи, що засвідчують приймання офіційних делегацій (за наявності)», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:23 28 жовтня 2020 р.

13 пітонів віддали у зоопарк на Львівщині

Конфіскованих торік 13 пітонів, яких намагався незаконно перевезти з Польщі в Україну мешканець Чернівецької області, передали зоопарку «Limpopo» у Львівській області.

Рубрика: Ситуації

10:58 28 жовтня 2020 р.

Багатоповерхівка замість скверу: суд дозволив будівництво на вулиці Горбачевського

Львівський окружний адміністративний суд відновив дію містобудівних умов та обмежень на будівництво Карпатським відділенням інституту геофізики ім. С. І. Субботіна НАНУ багатоквартирного житлового будинку з офісними приміщеннями та підземним паркінгом на вулиці Горбачевського, 19 у Львові.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу