Діти відпочиватимуть на Львівщині в 549 таборах

19:40 25 травня 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Уже з 1 червня в нашій області розпочнуть роботу 549 таборів, з них 199 – пришкільних та 350 – мовних.

Про це, як поінформували сьогодні, 25 травня, в прес-службі обласної державної адміністрації, повідомила директор департаменту освіти і науки ЛОДА Олександра Небожук. За її словами, у таборах відпочиватимуть 18 398 дітей, з них 7 575 – у пришкільних та 10 823 – у мовних. Найбільшу кількість дітей передбачено залучити до відпочинку у таборах у  Львові – 3 710, у Перемишлянському – 2 760 та Пустомитівському – 1 610 районах, а також у Червонограді – 1 340.

«Для організації пришкільних та мовних таборів з місцевих бюджетів галузі освіти спрямовано 934,3 тисячі гривень, – повідомила також директор департаменту освіти. –Для того, щоб відпочити у одному із таких таборів, діти або їхні батьки повинні звернутись до класного керівника або в дирекцію школи».

Також діятимуть освітянські дитячі оздоровчо-відпочинкові заклади. Зокрема, з міського бюджету галузі освіти виділено 2,5 млн. гривень на функціонування дитячих оздоровчо-відпочинкових закладів управління освіти департаменту гуманітарної політики Львова – «Старт» у селі Коростів та «Ватра» у селі Гребенів у Сколівському районі. У них відпочинком з цілодобовим перебуванням передбачено охопити упродовж літа 870 дітей соціально незахищених категорій Львова.

На функціонування Дитячого позаміського закладу відпочинку «Сокіл» у селі Сасів у Золочівському районі, з районного бюджету галузі освіти спрямовано 272 тисяч гривень. Відпочинком з цілодобовим перебуванням передбачено охопити 200 дітей соціально незахищених категорій Золочівського району.

У Жовківському районі 680 дітей соціально незахищених категорій передбачено охопити відпочинком з цілодобовим перебуванням у Дитячому центр оздоровлення, відпочинку та туризму «Росинка» у селі Зіболки. На його функціонування з місцевого бюджету галузі освіти спрямовано 790 тисяч гривень.

Також для оздоровлення дітей соціально незахищених категорій з районних і міських бюджетів галузі освіти виділено два мільйони й  312,2 тисячі гривень. За ці кошти відпочине 671 дитина. Окрім цього, упродовж літа планується оздоровити 1 021 учня (вихованця) шкіл-інтернатів та навчально-реабілітаційних центрів обласного підпорядкування».

dailylviv.com

До теми

14:51 23 січня 2022 р.

Німецькі авіатори бояться ночувати у Києві: політична ситуація вплинула на політну

Найбільша німецька авіакомпанія Lufthansa почала переносити вильоти рейсів до Києва на тлі загострення політичної ситуації та інформації щодо можливого вторгнення Росії на територію України.

Рубрика: Ситуації

21:38 21 січня 2022 р.

Суддя Гриців, в якої вкрали $120 тис, влітку подарувала гроші на LEXUS синові-прокурору

Сьогодні у Шевченківському райсуді м.Львова мав бути розглянутий адміністративний протокол на Назара Гриціва, складений патрульною поліцією за керування прокурором у нетверезому стані автомобілем LEXUS ES300.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу