ДФС призначила нового керівника Львівської митниці

17:40 23 січня 2017 р.


Фото: ksza.ks.ua

Виконання обов’язків начальника Львівської митниці покладено до 21 лютого 2017 року на начальника управління організації митного контролю Департаменту організації митного контролю Державної фіскальної служби України Євгена Сафонова.

Новим керівником Львівської митниці призначено заступника директора Департаменту митного контролю Державної фіскальної служби України Євгена Сафонова. Про це кореспонденту агенції Укрінформ повідомили у прес-службі Львівського обласного управління Державної фіскальної служби України.

«Відповідно до наказу Державної фіскальної служби України виконання обов’язків начальника Львівської митниці ДФС з 23.01.2017 по 21.02.2017, покладено на Сафонова Євгена Геннадійовича заступника директора Департаменту – начальника управління організації митного контролю Департаменту організації митного контролю Державної фіскальної служби України», – зазначено в інформації. 

Про це повідомили сьогодні, 23 січня, в агенції Укрінформ, де також нагадали, що правоохоронці затримали минулого тижня заступника начальника Львівської митниці Юрія Борисова на хабарі у 15 тисяч доларів, які він вимагав від своїх підлеглих за право працювати на їх посадах. Після цього корупційного скандалу від виконання обов`язків було усунено усе керівництво Львівської митниці.

dailylviv.com

До теми

10:23 17 січня 2021 р.

Біля Радехова згорів будинок

На момент прибуття пожежників до місця виклику ввесь будинок був охоплений вогнем.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу