Дезінфектори займуться двома львівськими парками

16:15 11 липня 2017 р.

У міськраді запевнили: «Завтра проводитимуть дезінфекцію територій довкола джерел у Стрийському парку та парку «Залізна Вода».

У Львівській міськраді повідомили сьогодні, 11 липня: «Відповідно до угоди, укладеної між ЛКП «Зелений Львів» та Державною установою «Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України», у середу, 12 липня, проводитиметься дезінфекція територій довкола джерел, розташованих у парку «Залізна Вода» (з боку вулиць Тернопільської й Мишуги) та в Стрийському парку (поблизу пам’ятнику Кілінському)».

«Розпочнуть роботи у Стрийському парку орієнтовно о 10.00. Цей захід є одним із способів приведення якості джерельних вод до нормативних. Попередньо Управління Держспоживслужби у Львові повідомило, що за результатами лабораторних досліджень води, які проводились в березні-квітні 2017 року, вода із зазначених джерел не відповідає вимогам ДСанПіН 2.24-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною». Згідно з рекомендаціями Управління Держспоживслужби у Львові, управління екології та ландшафтного планування звертає увагу мешканців та просить утриматись від споживання води із джерел, розташованих у цих парках», – поінформували також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:08 27 листопада 2021 р.

У Львові опублікували список ненароджених українських Нобелівських лавреатів

Напередодні дня пам’яті жертв Голодомору Студенти львівського осередку Української академії лідерства передала меру Львова Андрієві Садовому газету зі списком українських Нобелівських лавреатів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу