Дезінфектори проведуть у Львові суцільну дератизацію

12:15 10 квітня 2018 р.


Фото: lotisclean.com.ua

У міськраді попередили: «11 квітня у Львові, Винниках, Рудному й Брюховичах розпочнуть щорічну сезонну дератизацію, яка триватиме до 18 травня включно, і охопить також житловий сектор приватної забудови».

Як поінформували сьгодоні, 10 квітня, в прес-службі Львівської міськради, про це повідомив директор комунального підприємства Львівської обласної ради «Профілактична дезінфекція» Роман Добуш. За його словами, складено плани-графіки, згідно з якими фахівці відділів профдезінфекції  у присутності представників ЛКП будуть побудинково проводити суцільну дератизацію на території ЛКП. Згідно планів-графіків, фахівці розкладатимуть отрутопринаду в підвальних  приміщеннях  житлових будинків.

«Одночасно дератизаційні заходи будуть проводити у підвальних приміщеннях дитячих садочків, навчальних закладів, поліклінік та  лікарень, у парках, скверах, а також приміщеннях, які знаходяться на цій території. Також дератизацію проводитимуть в ОСББ, ЖБК та інших установах, з якими укладено уи», – розповіли також у міськраді

«Цими заходами ми зменшимо чисельність мишовидних гризунів, які є носіями багатьох  інфекційних захворювань, таких як лептоспіроз, туляремія та інші, які можуть призвести до летальних випадків. Проведення дератизаційних робіт у приватному секторі проводиться нашими фахівцями шляхом розкладання отрутопринади у підсобних приміщеннях та підвалах будинків при зі господаря. В дислокації, де зазначена назва вулиці, номер будинку та прізвище  господаря, проведення роботи фіксується підписом господаря будинку», – поінформували у міськраді.

«Необхідно укласти договори з ОСББ на проведення дератизаційних заходів, які таких договорів немає. Мешканці приватного сектору через об'яви у ЛКП, інформації по радіо, телебаченню зможуть долучитися до проведення суцільної одночасної дератизації, якщо у цьому є потреба», – повідомили  у міськраді.

«Якщо помешкання заселене мишоподібними гризунами. Усі питання щодо проведення весняної суцільної одночасної дератизації та свої побажання просимо адресувати за телефоном 271-20-82. Мешканці будинків приватного сектору, яких не буде під час проведення суцільної дератизації, при необхідності, можуть звертатися до відділів профдезінфекції за місцем проживання – у Залізничному районі Львова – за телефоном 292-63-14, у Галицькому районі Львова – за телефоном 271-20-82, у Сихівському районі Львова – за телефоном 271-20-82, у Франківському районі Львова – за телефоном 292-63-14, у Личаківському районі Львова – за телефоном 271-20-82, у Шевченківському районі Львова – за телефоном 252-27-74», – поінформували у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

13:44 22 жовтня 2021 р.

Закрили 4 магазини і попередили 4 ринки: у Львові покарали порушників карантину. Перелік (відео)

У Львові впродовж п’яти днів моніторингові групи перевіряють заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок уже складено десятки протоколів та прийнято рішення закрити чотири магазини до усунення порушень. Ще чотирьом ринках дали попередження. Також на одного водія наклали штраф.

Рубрика: Ситуації

12:34 22 жовтня 2021 р.

Забрав паспорт - зверніться в поліцію: У Львові назвали установи за кордоном, де заробітчанам шукати порятунку (відео)

Якщо українець або українка потрапили в трудове рабство за кордоном, то є низка структур, де їм допоможуть. Можна звернутися у фундацію “Ла Страда”, поліцію, правоохоронні органи, консульства і посольства України, релігійні та діаспорні організації.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу