Десятиденні збори офіцерів оперативного резерву №1 розпочалися на Львівщині

14:40 15 червня 2017 р.


Фото: asv.gov.ua

Кількасот військовослужбовців, які навчаються на курсах перепідготовки та підвищення кваліфікації офіцерів і сержантів, проходять нині польовий вишкіл на полігоні.

Про це повідомили у львівській Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також поінформували: «Залежно від фаху та специфіки курсів, тривалість навчання коливається від одного до трьох місяців. Окрім цього, разом із ними на Яворівщині нині тривають десятиденні збори для офіцерів оперативного резерву №1».

«Для військовослужбовців передбачені заняття зі всіх основних предметів: вогневої, тактичної, розвідувальної підготовки, тактичної медицини тощо. Одна з основних особливостей – переважна більшість практичних занять, при цьому головні зусилля викладачів спрямовані на тому, щоби донести до своїх вихованців те, чому вони потім самі будуть вчити підлеглих. Одним з таких необхідних знань є приведення зброї до нормального бою», – розповіли також в академії. Подробиці – на її сайті.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу