Десять жінок у Львові відбивали чоловіка від ТЦК

11:40 17 червня 2024 р.

Фото до новини

У понеділок вранці, 17 червня, на вул. Суботівській у Львові перехожий львів’янин зчинив конфлікт з працівниками ТЦК та поліціянтами, які попросили його показати документи, що посвідчують особу.

Військовозобов’язаний поводився агресивно, близько 10 перехожих жінок намагалися втрутитися і перешкодити його затриманню.

Про це повідомив ZAXID.NET, пише  DailyLviv.com.

У  Львівському обласному ТЦК та СП розповіли, що вранці на Левандівці працювала група оповіщення у складі поліціянтів і військовослужбовців ТЦК. Там виник конфлікт з перехожим мобілізаційного віку, який відмовлявся показати документи. Перехожі жінки спробували перешкодити його затриманню, знімали все на відео та обурювалися.

Читайте також: Рада підвищила штрафи за неявку до ТЦК та відмову від повістки

«Один з громадян на прохання поліціянта пред’явити військово-облікові документи відмовився це робити і поводився виклично, цим самим спровокувавши конфлікт. Громадянин мотивував відмову тим, що при собі не має жодних документів. Однак у процесі перевірки таки показав паспорт громадянина України. Також чоловік стверджував, що є батьком одинаком, однак документально підтвердити цього не зміг», – повідомили в ТЦК.

У результаті військовозобов’язаного перехожого не доправляли до ТЦК, а лише поінформували про обов’язок оновити свої військово-облікові дані.

Нагадуємо, працівники територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки не мають право затримувати громадян призовного віку. Таке право мають лише працівники Нацполіції, якщо військовозобов’язаний громадянин перебуває у розшуку.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів