Держприкордонслужба запровадила на Львівщині додаткові тимчасові обмеження

16:00 8 вересня 2017 р.


Фото: ukrinform.ua

У неділю, 10 вересня, обмежать роботу представників медіа в пункті пропуску «Краківець».

У Держприкордонслужбі повідомили сьогодні, 8 вересня: «На кордоні з Польщею у відповідності до діючого законодавства діють додаткові тимчасові обмеження Державна прикордонна служба України наголошує, що прикордонники, виконуючи завдання з охорони державного кордону, діють виключно в межах чинного законодавства. Зокрема, для посилення контролю за дотриманням прикордонного режиму, запобігання правопорушенням в межах прикордонної смуги і контрольованих прикордонних районах та для захисту національної безпеки на державному кордоні України, у відповідності до Законів України «Про Державну прикордонну службу України» та «Про державний кордон України», «Положення про прикордонний режим», затвердженого постановою Кабінету міністрів України №1147 від 27 липня 1998 року, на ділянках кордону можуть вводитися додаткові тимчасові режимні обмеження».

«З-поміж інших ділянок такі обмеження діють до кінця року на ділянці Мостиського прикордонного загону. Детально ознайомитися із ними можна на сайті Держприкордонслужби за посиланням», – поінформували також у ДПСУ.

«Додаткові тимчасові режимні обмеження запроваджені у Яворівському, Мостиському, Старосамбірському та Турківському контрольованих прикордонних районах Львівської області. Така норма діє задля недопущення ускладнення ситуації (обстановки) на державному кордоні та протидії незаконному переміщенню поза пунктами пропуску через державний кордон товарів і транспортних засобів.Серед іншого у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі регламентується порядок в'їзду, перебування, проживання, пересування громадян України та інших осіб, а також обмеження у використанні літальних апаратів, квадрокоптерів та інших безпілотних літальних апаратів тощо», – розповіли також у ДПСУ.

«Зважаючи на те, що 10 вересня деякі політичні партії та депутати анонсують проведення поблизу пункту пропуску «Краківець» на кордоні з Польщею масових акцій, це створює додаткові ризики виникнення конфліктних ситуацій та інших провокацій. В зв’язку з цим  Держприкордонслужба України повідомляє представників засобів масової інформації, що 10 вересня робота представників медіа в пункті пропуску «Краківець» буде обмежена. Всі коментарі з зазначеної теми можна буде отримати поряд з пунктом пропуску, де буде облаштована площадка для комунікації. Також інформуємо, що польська сторона теж повністю обмежує роботу будь-яких засобів масової інформації в своєму пункті пропуску «Корчова», що розташований навпроти українського «Краківця», – поінформували також у прес-службі Державної прикордонної служби України.

Як інформував «ЩЛ», в'їзд до пункту пропуску на Львівщині заблокований колючим дротом.

dailylviv.com

До теми

14:23 30 листопада 2020 р.

Керівництво держави проводить консультації, чи потрібен локдаун

Сьогодні представники Кабінету Mіністрів, відповідальні за запобігання поширенню коронавірусної інфекції, зокрема Міністерства охорони здоров'я, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, Міністерства внутрішніх справ, а також Ради національної безпеки і оборони, зберуться на нараду, щоб дати прогнози розвитку епідемічної ситуації та визначитися, чи потрібно впроваджувати повний локдаун і коли.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу