Держекоінспекція посилить на Львівщині контроль

17:30 12 лютого 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Держекоінспекція посилить на Львівщині контроль за вивозом за кордон об’єктів рослинного і тваринного світу».

Про це повідомили сьогодні, 12 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «8 лютого заступник міністра екології та природних ресурсів Василь Полуйко взяв участь у розширеному засіданні колегії Державної екологічної інспекції України, де голова Держекоінспеції Ігор Яковлєв презентував Публічний звіт за результатами роботи ДЕІ у 2017 році. Участь у засіданні взяли участь представники Верховної Ради, секретаріату Кабінету міністрів, керівники структурних підрозділів та територіальних органів ДЕІ, представники громадської ради при Мінприроди».

Василь Полуйко зазначив: «Головним у роботі Держекоінспекції мають стати нові підходи до оцінки ефективності виконання визначених завдань державним контролюючим органом у сфері охорони навколишнього природного середовища. Зокрема, мають запрацювати критерії ефективності здійснення державного нагляду (контролю) у сфері охорони навколишнього середовища. Планується, що нову звітність з цих питань буде впроваджено з 2018 року».

«Окремо розглянули результати діяльності постів екологічного контролю за 2017 рік. Відтак, порушили питання результатів та проблем діяльності постів екологічного контролю за минулий рік», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Василь Полуйко наголосив на необхідності Держекоінспекцією України посилити контроль за вивозом за кордон об’єктів рослинного і тваринного світу та і в подальшому забезпечити належну роботу комплексів автоматизованого контролю. За результатами роботи колегії прийнято за основу відповідні проекти рішень, які будуть доопрацьовані з урахуванням наданих під час засідання пропозицій», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

14:44 23 червня 2021 р.

У Митрополичих садах перевіряли держспецз'язок, - ЛОДА

Захоплення Концерном радіомовлення, радіозв'язку та телебачення Митрополичих садів учора не було. На території садів повинні були відбутись планові навчання та перевірка держзв’язку.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу