Держава не повернула Львову 314 мільйонів гривень пільг і субсидій, – ЛМР

14:28 7 лютого 2018 р.


Фото: unian.ua

У міськраді запевнили: «Міський голова Львова дав доручення в черговий раз скерувати листи у всі державні інстанції та назвав ситуацію, що склалася, загрозливою для функціонування міста та роботи комунальних підприємств».

Про це повідомили сьогодні, 7 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» і в.о. директора ЛКП «Залізничнетеплоенерго» Степан Пакіж запевнив: «Станом на 1 грудня заборгованість по державних надходженням для покриття пільг і субсидій становила 105 мільйонів гривень. Це без нарахувань за грудень. Грудневі нарахування становили 90 мільйонів гривень. Однак, у січні нам надійшло 68 мільйонів гривень для покриття пільг і субсидій. Це 52,4 млн. гривень для ЛМКП «Львівтеплоенерго» і 15,9 млн. гривень для ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Однак, станом на 1 лютого залишаються не відшкодованими 126,8 млн. гривень, з них 97 мільйонів гривень – для ЛМКП «Львівтеплоенерго», а 29,7 млн. гривень – для ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

«За словами Степана Пакіжа, з огляду на ситуацію, яка склалася із заборгованістю по пільгах і субсидіях, теплопостачальні підприємства неодноразово надсилали листи в міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго», оскільки така велика заборгованість по пільгах і субсидіях не дає можливість тепловикам вчасно розраховуватися за спожитий природний газ. Як повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, назагал держава боргує Львову погашення 314 мільйонів гривень по пільгах і субсидіях – це пільги і субсидії та теплопостачання, водопостачання, електроенергію, квартплату та інше», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

11:31 22 вересня 2020 р.

У курортному Моршині найнижча народжуваність і найвища смертність

За причинами смерті на Львівщині перше місце посідають хвороби системи кровообігу, друге – новоутворення, третє – зовнішні причини захворюваності та смерті. Про коронавірусну інфекцію держстатистика не згадує.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу