Держава не повернула Львову 314 мільйонів гривень пільг і субсидій, – ЛМР

14:28 7 лютого 2018 р.


Фото: unian.ua

У міськраді запевнили: «Міський голова Львова дав доручення в черговий раз скерувати листи у всі державні інстанції та назвав ситуацію, що склалася, загрозливою для функціонування міста та роботи комунальних підприємств».

Про це повідомили сьогодні, 7 лютого, в прес-службі Львівської міськради. Директор ЛМКП «Львівтеплоенерго» і в.о. директора ЛКП «Залізничнетеплоенерго» Степан Пакіж запевнив: «Станом на 1 грудня заборгованість по державних надходженням для покриття пільг і субсидій становила 105 мільйонів гривень. Це без нарахувань за грудень. Грудневі нарахування становили 90 мільйонів гривень. Однак, у січні нам надійшло 68 мільйонів гривень для покриття пільг і субсидій. Це 52,4 млн. гривень для ЛМКП «Львівтеплоенерго» і 15,9 млн. гривень для ЛКП «Залізничнетеплоенерго». Однак, станом на 1 лютого залишаються не відшкодованими 126,8 млн. гривень, з них 97 мільйонів гривень – для ЛМКП «Львівтеплоенерго», а 29,7 млн. гривень – для ЛКП «Залізничнетеплоенерго».

«За словами Степана Пакіжа, з огляду на ситуацію, яка склалася із заборгованістю по пільгах і субсидіях, теплопостачальні підприємства неодноразово надсилали листи в міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України та Асоціацію «Укртеплоенерго», оскільки така велика заборгованість по пільгах і субсидіях не дає можливість тепловикам вчасно розраховуватися за спожитий природний газ. Як повідомила Ірина Маруняк, директор департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, назагал держава боргує Львову погашення 314 мільйонів гривень по пільгах і субсидіях – це пільги і субсидії та теплопостачання, водопостачання, електроенергію, квартплату та інше», – поінформували також у міськраді.

dailylviv.com

До теми

23:46 25 травня 2022 р.

Під час вечірньої повітряної тривоги українські винищувачі збили дві ракети рф

25 травня окупанти продовжували обстрілювати територію України крилатими ракетами. Під час вечірньої повітряної тривоги, яка пролунала в Україні орієнтовно о 20.00, українські винищувачі збили дві крилаті ракети.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу