Держархбудінспекція скасувала дозвіл на будівництво готелю у Львові

19:30 10 січня 2017 р.

Під час проведення перевірки було встановлено, що містобудівні умови і обмеження забудови були надавні з порушенням містобудівної документації, на підставі чого і прийнято рішення про скасування їх дії.

Державна архітектурно-будівельна інспекція України (Держархбудінспекція) скасувала реєстрацію декларації про початок виконання робіт з будівництва готелю «Таурус» та кафе на площі Князя Святослава, 9 у Львові. Як пояснили в Держархбудінспекції, під час перевірки було встановлено, що містобудівні умови і обмеження забудови були надані з порушенням містобудівної документації, на підставі чого і прийнято рішення про скасування їх дії.

Крім того, в Держархбудінспекції запевнили, що в подальшому будуть приймати необхідні заходи з нагляду за припиненням виконання будівельних робіт на зазначеному об'єкті. Про це повідомили сьогодні, 10 січня, в прес-службі Державної архітектурно-будівельної інспекції України.

dailylviv.com

До теми

16:54 25 червня 2022 р.

Анонімний підприємець-військовослужбовець придбав вісім австрійських броньованих машин

Діючий військовослужбовець ЗСУ, спільно зі своїми бізнес партнерами, власним коштом придбав для українських захисників вісім броньованих машин Pinzgauer 2009 року випуску.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу