Депутати Рівненських рад сперечаються про львівське сміття

14:50 23 грудня 2016 р.

У Рівненській міськраді не всі підтримали рішення щодо припинення вивезення до них твердих побутових відходів зі Львова, натомість в обласній таке рішення пройшло.

Депутати Рівненської облради звертаються до Садового і керівництва країни через львівське сміття. Щоб зупинити завезення відходів на території області, хочуть прийняти проект рішення щодо припинення вивезення твердих побутових відходів зі Львова на територію Рівненської області. А разом з тим –  звернутися до міського голови Львова Андрія Садового, Кабінету міністрів та Генеральної прокуратури України з цього приводу.

Як зазначив депутат Олексій Бучинській, нині проблема львівського сміття стосується всієї України і тому її потрібно вирішувати. Проте не всі депутати підтримали таку думку. Та в результаті обговорення рішення підтримали 50 обласних обранців і рішення «пройшло».

Натомість під час засідання сесії Рівненської міської ради 22 грудня депутати не підтримали таке рішення. Тим часом на сайті Рівненської міськради оприлюднений ще один проект рішення, який ініціював депутат міськради Святослав Євтушенко.

Ним пропонується вирішити проблему більш глобально – заборонити проведення будь-яких операцій із відходами (завезення, захоронення, зберігання, складування тощо), що утворилися за межами Рівного та Рівненського району, на території Рівненського полігону твердих побутових відходів. Чи підтримають його депутати – стане відомо вже під час одного з найближчих засідань сесії.

Про це повідомили сьогодні, 23 грудня, на телеканалі «Рівне 1».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу