Депутати міськради затвердили зміни до бюджету Львова на 2017 рік

13:15 7 грудня 2017 р.

  • 0
  • 660


Фото: city-adm.lviv.ua

Сім’ї із дітьми, малозабезпечені сім`ї, інваліди з дитинства й діти-інвалідам отримають меншу суму допомоги.


У Львівській міськраді повідомили в четвер, 7 грудня, що сьогодні депутати Львівської міськради проголосували на сесії за ухвалу про внесення змін до міського бюджету Львова на 2017 рік. Зокрема, за словами в.о. директора департаменту фінансової політики ЛМР Ліни Миколаїв, відповідно до розпорядження Кабміну від №783-р «Про перерозподіл обсягу освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам у 2017 році»  18 жовтня 2017 року зменшено обсяг освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на суму 15816,9 тисяч гривень.
У міськраді також розповіли: «Відповідно до розпоряджень Львівської ОДА від 16, 20 та 27 листопада 2017 року, збільшується обсяг субвенції з державного та обласного бюджетів для міського бюджету Львова на суму 23290 тисяч гривень, у тому числі з державного бюджету – на погашення різниці в тарифах на оплату житлово-комунальних послуг. Загальний обсяг субвенції збільшується на 16 816,7 тисячі гривень (збільшується обсяг спеціального фонду на 17 322 тисяч гривень. та зменшується обсяг загального фонду на 505,3 тисяч гривень); на надання пільг і субсидій населенню на оплату житлово- комунальних послуг – збільшується на суму 43 973,4 тисячі гривень; на виплату допомоги сім`ям з дітьми, малозабезпеченим сім`ям, допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам, допомоги по догляду за інвалідами – зменшується на 37 501,5 тисяч гривень; з обласного бюджету Львівської області для відшкодування витрат, пов'язаних із наданням пільг на житлово-комунальні послуги, тверде паливо та скраплений газ, на послуги зв'язку родинам Героїв Небесної Сотні, які загинули під час Революції Гідності, захищаючи незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України – збільшується на суму 1,4 тисяч гривень».
У ЛМР також поінформували: «За пропозиціями головних розпорядників коштів пропонується здійснити перерозподіл видатків, передбачених у міському бюджеті Львова на 2017 рік, у тому числі управлінню капітального будівництва збільшити видатки на виконання рішень судів на виплату заробітної плати працівникам за вересень та жовтень поточного року, нарахувань на зарплату та судового збору на суму 425,1 тисяч гривень за рахунок зменшення видатків, передбачених виконавчому комітету Львівської міської ради на виконання рішень судів; здійснити перерозподіл видатків на оплату праці органам місцевого самоврядування в сумі 2000 тисяч гривень та збільшити видатки на суму 4958,4 тисячі гривень за рахунок зменшення видатків на виконання рішень судів в сумі 3958,4 тисячі гривень та обслуговування боргу в сумі 1000 тисяч гривень».
У міськраді також розповіли: «За пропозиціями управління освіти пропонується здійснити перерозподіл видатків, передбачених в міському бюджеті Львова на 2017 рік, у тому числі – відповідно до прийнятих змін до постанови Кабміну №863 від 15 листопада 2017 року субвенцію з державного бюджету на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами в сумі 1648,1 тисяч гривень пропонується спрямувати для придбання спеціальних засобів корекції психофізичного розвитку для загальноосвітніх навчальних закладів у зв`язку з невикористанням коштів на заробітну плату та нарахування на зарплату за січень-серпень поточного року. У зв`язку із визначенням переможців конкурсу «Успішний вчитель» пропонується здійснити перерозподіл коштів в сумі 1118 тисяч гривень, передбачених на виплату грошову винагороду. До визначення переможців конкурсу кошти були заплановані для загальноосвітніх шкіл. Для виплати грошової винагороди педагогам дошкільним навчальним закладам – збільшити на суму 807,5 тисяч гривень та позашкільним навчальним закладам – збільшити на суму 310,6 тисяч гривень».
У ЛМР також поінформували: «На виконання програми військово-патріотичного виховання пропонується кошти, передбачені в загальному фонді в сумі 199,8 тисячі гривень передати в бюджет розвитку для придбання наметів для 6-ти опорних пунктів, які розміщені у загальноосвітніх школах Львова в кожному районі по одному. Для забезпечення виплати заробітної плати до кінця поточного року педагогічним працівникам професійно-технічних училищ, які викладають професійні предмети, пропонується збільшити видатки на суму 6100 тисяч гривень. за рахунок економії коштів на заробітну плату працівник садочків та шкіл, яка виникла у зв`язку із закриттям груп в окремих дошкільних закладах на період проведення ремонтних робіт, а також об`єднання груп у дошкільних навчальних закладах в період оздоровлення».
У міськраді також розповіли: «На виконання програми надання фінансової підтримки дошкільним та загальноосвітнім навчальним закладам приватної форми навчання пропонується видатки, передбачені в загальному фонді міського бюджету мЛьвова в сумі 97 тисяч гривень. передати в бюджет розвитку для придбання інтерактивної дошки для ДНЗ «Золотий ключик». На виконання програми забезпечення надання послуг з постачання електроенергії мешканцям гуртожитків на вулицях Кульпарківській, 139, Науковій, 16 та Володимира Великого, 16 на виконання гарантійного листа Львівської міської ради до ПрАТ «Львівобленерго» пропонується передбачити Франківській районній адміністрації видатки в сумі 374,4 тисячі гривень. для погашення заборгованості перед ПрАТ «Львівобленерго» за спожиту електричну енергію мешканцями гуртожитків.За рахунок повернення до спеціального фонду міського бюджету Львова позичальниками раніше наданих кредитів в сумі 971,5 тисячі гривень пропонується збільшити фінансування Програми забезпечення житлом молодих сімей та одиноких громадян мЛьвова (розпорядник коштів – департамент житлового господарства та інфраструктури)».
Про це повідомили сьогодні, 7 грудня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

11:15 17 серпня 2018 р.

На Львівщині профінансували 23,6% обласних програм

Постійна комісія з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської облради проаналізувала звіти про виконання обласних цільових програм за підсумками першого півріччя й заслухала керівників департаментів Львівської ОДА, профільні програми яких мають низький відсоток виконання.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 93