Депутати міськради внесли зміни до бюджету Львова

16:15 9 лютого 2017 р.

Міський голова Андрій Садовий повідомив у четвер: «Ми проголосували питання доповнення до бюджету, загальний фонд, бюджет розвитку, прийняли низку програм».

Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив у четвер, 9 лютого: «У нас сьогодні сесія розпочалась з певним відтермінуванням. Пригадуєте наше минуле пленарне засідання, коли бандити з ножами вривались у приміщення міської ради. Після цього за дорученням колег-депутатів я мав розмову з Міністром внутрішніх справ, я запросив сьогодні на пленарне засідання керівника СБУ, прокурора, керівника поліції. Вони прийшли. Думаю, завдяки і їхньому особистому перебуванню в приміщенні мерії, ми сьогодні маємо зовсім іншу ситуацію, коли депутати можуть нормально приймати рішення і над головами у них нема людей, які часто нецензурними словами спонукають, як вони мають голосувати. Це недопустимі речі».

Андрій Садовий також повідомив: «Ми проголосували питання доповнення до бюджету, загальний фонд, бюджет розвитку, прийняли низку програм, фіналізували питання по площі Юра. Це не великі коригування до бюджету, ми залишили не розподіленими більше 250 мільйонів гривень бюджету розвитку. Ці кошти будемо розподіляти на наступному пленарному засіданні».

Міський голова також поскаржився: «Роботи по лінії в Рясному не дають завершити. Якщо зараз почнеться блокування, місто буде перенаповнене сміттям, всі будуть на це спокійно дивитись. Брикетування – це резервний варіант, який депутати міської ради запропонували, щоб з точки зору екології не було проблем. Це нормальна європейська практика. Бандити не дають цю практику впровадити в життя. Правоохоронні органи на це не реагують. Сьогодні є проблеми з вивозом сміття – це реалії, полігони відмовляються приймати сміття, бо їх лякають кримінальними справами, якщо вони будуть приймати сміття зі Львова».

Про це повідомили сьогодні, 9 лютого, в прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів