Депутати міськради ухвалили зміни до бюджету Львова

13:30 19 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

На засіданні сесії Львівської міської ради затвердили ухвалу «Про внесення змін до міського бюджету Львова на 2018 рік».

Про це повідомили сьогодні, 19 квітня, в прес-службі Львівської міськради, де також запевнили: «За відповідну ухвалу зі зауваженнями комісії фінансів і планування бюджету проголосували 49 депутатів».

Директор департаменту фінансової політики Львівської міської ради Олег Іщук доповів на засіданні сесії ЛМР: «Відповідно до статті 78 Бюджетного кодексу України, враховуючи виконання дохідної частини загального фонду міського бюджету Львова за 1-ий квартал 2018 року та пропозицій головних розпорядників коштів, пропонується збільшити доходи загального фонду міського бюджету Львова на 2018 рік на суму 79151,2 тисячі гривень (збільшується податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати на 62800 тисяч гривень та єдиний податок з фізичних осіб – на 16351,2 тисячі гривень), та відповідно пропонується збільшити видатки міського бюджету Львова на 2018 рік, у тому числі бюджет розвитку шляхом передачі коштів із загального фонду у спеціальний фонд на суму 76387 тисяч гривень, у тому числі нерозподілені видатки департаменту житлового господарства та інфраструктури».

Більше подробиць – на сайті ЛМР.

dailylviv.com

До теми

18:40 26 жовтня 2021 р.

У Львові закрили 11 магазинів та ресторанів через недотримання карантину. Назви і адреси

Моніторингові групи продовжують перевіряти заклади харчування, магазини, транспорт та інші суб’єкти на дотримання карантинних обмежень. За підсумками перевірок, прийнято рішення відзавтра призупинити роботу 11 закладів до усунення порушень.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу