Депутати Львівської облради зберуться на сесію 11-го грудня

12:10 5 грудня 2018 р.

  • 0
  • 402

Світлина з архіву
Фото: zik.ua

Позачергова сесія Львівської обласної ради відбудеться у вівторок, 11 грудня.

За словами голови Львівської обласної ради Олександра Ганущина, приводом до скликання позачергової сесії є прийняття обласного бюджету на 2019 рік.

«При цьому президія одноголосно підтримала розгляд практично всіх бюджетних питань, котрі стосуються поточного року», – зазначив Олександр Ганущин.

Голова Львівської обласної ради також анонсував: «Тому розглядатимемо зміни до обласних програм, зміни до показників обласного бюджету на 2018 рік і низку організаційних питань, пов’язаних з діяльністю Львівської обласної ради. Крім того, розглядатимемо питання щодо проголошення 2019 року Роком Степана Бандери з нагоди відзначення 1 січня 2019 року 110-річчя від дня його народження».

Олександр Ганущин такожнаголосив: «Цього тижня відбуватиметься обговорення обласного бюджету в постійних депутатських комісіях, а також під час громадського обговорення. Запрошуємо всіх небайдужих, кому цікава доля обласного бюджету, долучатися до цього процесу».

Про це повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:34 11 грудня 2018 р.

Головну ялинку Львову подарували селяни

11 грудня у Львові розпочали встановлювати головну міську ялинку. Традиційно дерево встановили на площі перед Львівським національним академічним театром опери та балету імені Соломії Крушельницької. Цьогоріч воно сягає 20 метрів заввишки.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 333

18:00 11 грудня 2018 р.

«Укрпошта» попередила про можливі затримки відправлень

Національний оператор поштового зв'язку «Укрпошта» попередив про збільшення термінів доставки посилок і кореспонденції через зростання обсягів в передноворічний і різдвяний періоди.

Рубрика: Ситуації

  • 0
  • 249