Депутати Львівської облради ухвалили програму кредитування молоді

16:45 5 грудня 2017 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У вівторок, 5 грудня, на сесії облради ухвалили комплексну програму надання житлових кредитів окремим категоріям громадян у Львівській області на 2018-2020 роки.

Про це повідомили сьогодні, 5 грудня, в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «Програма включає виконання двох основних заходів – підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» та забезпечення молоді житлом у Львівській області. В частині заходу підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім» кредити надаються на: спорудження житлових будинків; добудову та реконструкцію житлових будинків; спорудження інженерних мереж; придбання незавершеного будівництва та готового житла».

«Сума кредиту та відсоткова ставка: нове будівництво – до 300 тисяч гривень; придбання житлового будинку – до 200 тисяч гривень; добудова, реконструкція житлового будинку до 150 тисяч гривень; спорудження інженерних мереж – до 50 тисяч гривень; кредитна ставка – 3% річних; сім’ям, які мають трьох і більше дітей, учасникам АТО – безвідсотково; термін кредиту – до 20 років, а для молодих і неповних сімей – до 30 років. У першочерговому порядку кредит надається учасникам антитерористичної операції на Сході України; ветеранам війни; індивідуальним забудовникам для завершення раніше розпочатого будівництва; молодим спеціалістам, які працюють на підприємствах, в установах та організаціях; внутрішньо переміщеним особам; пріоритет при наданні кредиту мають мешканці територій, де органи місцевого самоврядування передбачили співфінансування Програми із місцевих бюджетів», – поінформували також в облраді.

«Стосовно забезпечення молоді житлом, то право на отримання кредиту мають сім'ї та одинокі молоді громадяни, які визнані такими, що потребують поліпшення житлових умов: сім'я, в якій чоловік та дружина віком до 35 років включно; неповна сім'я, в якій мати (батько) віком до 35 років включно має неповнолітніх дітей (дитину); одинокі молоді громадяни віком до 35 років включно; військовослужбовці і бійці добровольчих батальйонів, які є учасниками антитерористичної операції та члени їх сімей, добровольці, а також учасники бойових дій, сім`я, в якій чоловік або дружина є державним службовцем або працівником органу місцевого самоврядування та має стаж роботи не менше п’яти років; молоді вчені, подружжя, в якому чоловік або дружина є молодим ученим, та неповні сім`ї, в яких мати або батько є молодим ученим, що потребують покращення житлових умов. На цю програму в 2018 році передбачено два мільйони гривень», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

15:09 19 вересня 2020 р.

У Німеччині через коронавірус скасовують карнавали

Через пандемію коронавірусу і неможливість дотримуватися соціальної дистанції влада федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія заявила про заборону великих карнавальних заходів.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу