Депутати Львівської облради скерували на будівництво й ремонт 66 об’єктів 148,8 млн. гривень

13:15 30 січня 2018 р.


Фото: oblrada.lviv.ua

У вівторок, 30 січня, на сесії Львівської обласної ради затвердили перелік капітального будівництва об’єктів соціально-культурного та житлово-комунального призначення з 66 пунктів, спрямувавши на реалізацію цих проектів у 2018 році з бюджету розвитку 148,8 млн. гривень.

Про це повідомили сьогодні, 30 січня, в прес-службі Львівської облради, де також розповіли: «Перелік об’єктів, які будуватимуть і ремонтуватимуть цього року, охоплює галузі охорони здоров’я, освіти, соціального захисту, культури й спорту».

Голова комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку Львівської обласної ради Олег Домчак запевнив: «Загалом цього року бюджет розвитку передбачає 174 млн. гривень – це рекордна сума за всі останні роки в обласному бюджеті. І дуже важливо, що цей перелік ми затверджуємо на початку року. Майже третина цих коштів піде на галузь охорони здоров'я. Цим підтверджуємо, що хочемо покращити надання медичних послуг у наших установах, а це – закупівля карет швидкої допомоги, медобладнання, реконструкції приміщень.

Олег Домчак підкреслив: «Плануємо продовжити системно фінансувати не лише об’єкти територій, а й загальнообласні. Таким чином ми покращуємо стан будівель, умови перебування мешканців Львівщини в установах різних галузей, а також сприяємо наданню там якісних послуг».

dailylviv.com

До теми

11:49 24 вересня 2021 р.

У Львові репресовані щомісяця отримуватимуть по 2000 гривень від міста

Виконавчий комітет міськради прийняв рішення про надання щомісячної доплати до пенсії у розмірі 2 тисячі гривень особам, реабілітованим відповідно до Закону України «Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років».

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу