Депутати Львівської обласної ради збільшили обсяги видатків

12:38 20 листопада 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської обласної ради

Внесено зміни до низки програм на 2015 рік.

«Під час першої сесії Львівської обласної ради депутати внесли зміни до низки обласних програм, збільшивши обсяги їх фінансування. Зокрема, рішенням сесії обласні обранці внесли зміни до Програми соціально-економічного та культурного розвитку Львівської області на 2015 рік, а саме – збільшили фінансування на придбання житла інвалідів війни та воїнів-інтернаціоналістів у сумі 487 274 та 474 734 гривень відповідно», – повідомили сьогодні, 20 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної ради, де також поінформували:

«Також депутати збільшили загальний обсяг видатків Регіональної програми забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, у Львівській області на 2013-2015 роки на суму 691 600 гривень. Внесені зміни стосувались і Програми сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, дислокованих на території Львівської області, на 2015 рік, відповідно до яких обласні обранці спрямували фінансовий ресурс на поліпшення матеріально-технічного забезпечення військової частини 2418 ДПС України у загальній сумі 500 000 гривень. Окрім того, депутати внесли зміни до Програми виплати одноразової адресної допомоги малозабезпеченим громадянам області, а також затвердили Програму підтримки органів виконавчої влади, передбачивши на її реалізацію фінансовий ресурс обсягом чотири мільйони 900 тисяч гривень».

dailylviv.com

До теми

18:46 14 травня 2021 р.

Перевізників, які порушили маршрут об’їзду дороги Львів - Луцьк, покарали

Сьогодні працівники управління транспорту та зв’язку Львівської облдержадміністрації спільно із “Укртрансбезпекою” та працівниками ГУ НП перевірили автотранспортні підприємства щодо дотримання затверджених схем доїзду до безпечних меж аварійної ділянки дороги Н-17 Львів – Радехів – Луцьк з напрямку міста Львів до с. Гайок, з Радехівського напрямку до с. Руда Сілецька.

Рубрика: Ситуації

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу